Bugün Türkiye saatiyle 15.00’ten itibaren Diablo Immortal‘ın iOS ve Android’deki erken çıkışı başlayacak. Oyunun mobil sürümü bu saatte dağıtılmaya başlanacak. Resmi çıkış ise 2 Haziran yine Türkiye saatiyle 20.00’de gerçekleşecek ve PC sürümü de bu tarihte çıkacak.

30 Milyondan fazla oyuncunun ön kayıt yaptırdığı oyun sonunda indirilebilir duruma geldi. Resmi olarak 2 Haziran’da yani yarın çıkacak oyun bugün erken çıkış yapıyor.

Şu ana kadar Diablo serisinin 25 yıllık tarihinin en iddialı oyunu, hiçbir konuda taviz verilmeyen bir AAA deneyimini mobilde sunmasının yanında çıktığında Windows PC’lerde de açık beta sürecine girecek. Diablo Immortal, çapraz oyun ve ortak ilerleme özellikleriyle Sanctuary’nin kahramanlarına hangi platformda olduklarından bağımsız bir şekilde yan yana mücadele etme fırsatını verecek. Üstelik oyuncuların mobil ve PC oynanışları arasında rahatça geçiş yapabilmesini de sağlayacak. PC’deki açık beta çapraz oyun ve ortak ilerleme dahil oyunun tüm özelliklerini içerecek, üstelik beta sonlandığında tüm ilerleme korunacak.