Konami ve Keelworks gamescom’da yeni bir fragman ve kapsamlı geliştirici sohbetlerinin yanı sıra oyunun 2023’te yayınlanacağını duyurdu.

Konami Digital Entertainment B.V. ve İskoçya merkezli stüdyo KeelWorks Ltd bugün, gamescom kapsamında daha önce Tik Tok standında oynanabilir olacağını duyurdukları oyunları CYGNI: All Guns Blazing hakkında bir dizi yeni açıklamada bulundu.

Çift kontrollü (mobil oyunlarda iki baş parmakla hareket ve saldırıları kontrol etmeye dayanan oynanış), kuşbakışı bir nişancı oyunu olan CYGNI: all Guns Blazing, nostaljik oyunların tadını yeni nesil grafikler, Hollywood kalitesinde animasyon ve bitmeyen aksiyonla bir arada sunuyor. Konami ve KeelWorks, Steam için daha önce duyurulan CYGNI’nin 2023’te PlayStation5 ve Xbox Series X|S’de de piyasaya sürüleceğini doğruladı – kullanıcılar artık ürünü hem PlayStation5 hem de Steam‘de dilek listesine ekleyebilir. Duyuru ile eş zamanlı olarak, gamescom için destansı boss savaşlarını, havadan karaya saldırıları ve akıllara durgunluk veren patlamaları gösteren yeni bir fragman yayınlandı!