Burger King, yılın en çok beklenen video oyunu Call of Duty’e ev sahipliği yaptı. Oyun kurgusuna göre yeniden dizayn edilen Burger King restoranında; Soğuk Savaş ve Hellian, Call of Duty oyunun tüm heyecanını canlı olarak deneyimledi.

Oyun dünyasının en çok oyuncu kitlesine sahip yapımlarından Call of Duty’nin yeni macerası Modern Warfare II, Avcılar’daki Burger King restoranında birebir şekilde oynandı. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, Burger King restoranı oyun kurgusuna göre yeniden dizayn edildi. Soğuk Savaş ve Hellian ekipleri, restoran içerisine yerleştirilen siperlere sığınarak, 3 raunt şeklinde birbirleriyle savaştı. Büyük bir heyecana sahne olan müsabakalar sonucunda takımlar, Whopper Menü ile yarışmanın keyfini çıkarttılar.  

Oyun tutkunları, kampanya kapsamında Tıkla Gelsin üzerinden verdikleri her Whopper Menü siparişi ile Limited Edition Operator Skin ve 1 saat süresince Modern Warfare II’de oynayabilecekleri 2XP Kodu kazanabiliyor. Kodlar, sipariş teslimi sonrası SMS ile sahiplerine ulaşıyor. 

Tüm Whopper Ailesi üyesi lezzetlerde geçerli olan kampanya ile oyun tutkunları hem maceraya hem de Whopper’a doyurmaya devam edecek.