Yepyeni çapraz oyun işlevi, kalıcı sezonluk etkinlik geçişi, yeni seviye sınırı artışı ve daha fazlası ücretsiz güncellemeyle sunuluyor.

Kemerlerinizi bağlayın, Vault Hunter’lar – yepyeni özelliklerle heyecan verici bir güncelleme karşınızda. Crossplay Güncellemesi, Borderlands 3 için ücretsiz bir eklenti olarak yayında. Xbox One, Xbox Series X|S, Mac, Stadia, Epic Games Store ve Steam üzerinden PC için çapraz oynama işlevselliği, The Revengence of Revenge of the Cartels ile oyunun en popüler sezonluk oyununun dönüşü, kalıcı sezonluk etkinlik geçişi, yeni bir seviye sınırı artışı ve daha fazlasını içeriyor.

Bugünden itibaren, Xbox One, Xbox Series X|S, Mac, Stadia ve Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC’de Borderlands 3 için çapraz oyun mevcut. Siz ve arkadaşlarınız için birlikte ateş etme ve yağma kargaşasını deneyimlemek için daha iyi bir zaman olmamıştı! Çapraz oyunun nasıl etkinleştirileceğine ilişkin daha fazla ayrıntı oyunun resmi web sitesinde mevcut.

Hayranların en sevdiği sezonluk etkinliğin dönüşü, The Revengence of Revenge of the Cartels ile burada. Joey Ultraviolet ve astlarından oluşan çetesi yeni bir tur için geri döndü, bu yüzden arkadaş canlısı Saurian Maurice bir kez daha sizden hem temel oyun hem de hikaye eklentilerinden alanlarda bulunabilecek Kartel Operatörlerini ortadan kaldırmanızı isteyecek. Onlardan yeterince gönderip cesetlerinden Saklanma Koordinatlarını topladıktan sonra, Maurice ana etkinliğe bir portal açabilir: Villa Ultraviolet’te Eridium Kartelinin kralı Joey Ultraviolet’e karşı bir hesaplaşma. Etkinlik, tamamı oyunun resmi web sitesinde ayrıntılı olarak açıklanan yeni bir dizi temalı kozmetik ödül içeriyor.

Crossplay Güncellemesi aynı zamanda Sonsuz Sezonluk Etkinliklerini de beraberinde getiriyor! Artık Borderlands 3’ün temalı sezonluk etkinliklerinin tümüne (Bloody HarvestBroken Hearts Day, ve Revenge of the Cartels) istediğiniz zaman ve istediğiniz süre boyunca erişebilirsiniz. Ana Menü’deki yeni bir seçenek, bu üç etkinlikten hangisini açıp kapatmak istediğinizi seçmenize olanak tanır. Bu yıllık etkinliklerin hepsinin kendi benzersiz temalı kozmetik ödül setleri ve 1. Yıl ve 2. Yıl yinelemelerinden özel eşyalar vardır ve bunları artık kendi hızınızda kazanabilirsiniz. Daha önce bu etkinliklere katıldıysanız, ilgili Mücadelelerdeki ilerleme sıfırlanmayacak, ancak bunun yerine ikonik bölüm sonu canavarı dövüşlerinden sezonluk etkinlik eşyaları kazanabilirsiniz.

Etkinliklerden bahsetmişken, 24 Haziran 19:00‘dan 1 Temmuz 18:59‘a kadar, altı True Trials mini etkinliğinin hepsinin etkileri aktif olacak. Bu, Trials bölüm sonu canavarlarının altısının da aynı önemli sağlık ve hasar artışlarını elde ettiği ve hepsinin belirlenen iki Efsanevi eşyasını düşüreceği anlamına geliyor. Her trial sonundaki sandık da Efsanevi eşyalarla dolu olacak!

Son olarak, Crossplay Güncellemesi ile Vault Hunterlar, seviye sınırı yedi seviye artarak maksimum 72’ye çıkarken güçlerini daha da ileri götürebilir. Oynamak için maksimum toplam 70 Beceri Puanı ile oyuncuların kargaşa yaratmak ve düşmanları daha önce hiç olmadığı kadar yok edecek karakter yapıları oluşturmak için daha da fazla yolu var.