Amazon Games’in Çarşamba günü Gamescom’un Açılış Gecesi Canlı etkinliğinde yaptığı açıklamaya göre, Amazon’un yaklaşmakta olan PC MMO’su New World, 28 Eylül çıkış tarihinden önce bir açık beta süreci geçirecek. Açık beta, 9 Eylül ile 12 Eylül arasında gerçekleşecek.

Herkese açık olan beta, oyunculara oyunu birkaç hafta sonra 28 Eylül’de resmi lansmanından önce, sadece birkaç günlüğüne de olsa deneme şansı verecek. Açık betaya ek olarak Amazon Games, New World’ün doğaüstü dünyasını daha fazla gösteren MMO için yeni bir fragman da yayınladı.

New World Açık Beta Tarihi

Açık beta, 9 Eylül ile 12 Eylül arasında gerçekleşecek ve herkese açık olacak. Açık beta bağlantı linki paylaşıldığında yine size buradan paylaşacağız.

New World’ün açık betası, iyi karşılanmış kapalı betayı takip ediyor ve daha fazla kişiye, oyunu resmi olarak lansmandan önce deneme şansı vermiyor. Oyun, Amazon Games’in diğer oyunları gibi, sorunlu bir geçmişe sahip. 31 Ağustos’tan 28 Eylül’e yaşanan bu gecikme, oyun için yaşanan dördüncü erteleme. Ancak açık beta, Amazon’un MMO’su için olduğunca çok sorunu çözmesi için bir fırsat olabilir.

New World Fiyatı

  • New World Standart Edition – 109,00 TL (Steam)
  • New World Deluxe Edition – 139,00 TL (Steam)