Dünya çapında lider teknoloji markası HONOR, Nisan ayı itibarıyla yeni dönem iletişim faaliyetlerini GoodWorks İletişim Danışmanlığı ile sürdürecek.

2013 yılında kurulan HONOR, yenilikçi ürün portföyü ile herkes için yeni bir akıllı dünya yaratmanın yanı sıra inovasyona, kaliteye ve hizmete stratejik bir odaklanma, Ar-Ge yetenekleri ve ileriye dönük teknolojisi ile HONOR, dünyanın dört bir yanındaki insanları güçlendiren teknolojileri ile tanıştırmaya devam ediyor.

Birçok ilk teknolojiye öncülük eden, akıllı telefon pazarına sunduğu ürünlerle ülkemiz pazarında da önemli bir başarıya imza atan HONOR’ın ürün gamında cep telefonları, laptoplar, tabletler ve giyilebilir teknoloji ürünleri bulunuyor.

GoodWorks, HONOR’a stratejik iletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

GoodWorks’ün portföyünde Anadolu Sağlık Merkezi, Aktif Bank, Allu, Boyner Grup, Canon, Demirören Medya, Demant, Eczacıbaşı Sağlık, Form Şirketler Grubu, Gürmen Group (RAMSEY, KİP), Hitay Holding, İELEV ve İELEV Eğitim Kurumları, Koroplast, Lokman Hekim Sağlık Vakfı, Nestle, Perrigo, Porçöz, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Vorwerk, WarnerMedia, World Medicine gibi markalar bulunuyor.