Teknoloji sitesi 91Mobiles tarafından elde edilen Galaxy Buds 2’nin sızdırılmış görüntüleri, Samsung’un kulak içi kulaklıklarının bir sonraki versiyonunun Google’ın Pixel Buds’ına oldukça benzeyeceğini gösteriyor.

Yeni sızan görüntüler, kulaklık tomurcukların dört farklı renkte geleceğine dair önceki raporları doğruluyor: siyah, yeşil, mor ve beyaz. Yeni sızan görüntülerdeki kasaların beyaz bir dış renge sahip olacağını, iç rengin ise tomurcuklarla aynı renkte olacağını gösteriyor.

Galaxy Buds 2 ile ilgili fiyat da dahil olmak üzere henüz çok fazla ayrıntı mevcut değil. Ancak yeni görüntüler Galaxy Buds’ın gelişmiş gürültü azaltma için iki mikrofona sahip olacağını ve kulak içi tasarımlarının Galaxy Buds Pro’ya çok benzeyen silikon uçları içereceğini gösteriyor. 91Mobiles’e göre, Galaxy Buds 2’nin aktif gürültü engellemeye sahip olması beklenmiyor. Ancak bize göre yeni Galaxy Buds’lar aktif gürültü azaltma özelliğine sahip olacak.


Sızan bilgiler arasında; Buds 2’yi 500 mAh pil içeren bir şarj kutusuna ve her kulaklığın 60 mAh pile sahip olacağı bildiriliyor. 91Mobiles, Samsung’un 28 Haziran’da başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy Buds 2’yi tanıtabileceğini ancak tomurcukların Samsung’un yeni Galaxy Z cihazlarını piyasaya süreceği Ağustos ayında ortaya çıkma olasılığını da düşünüyor.