Razer en yeni akıllı telefon aksesuarını duyurdu! Yoğun oyun oynarken telefonunuzu soğutmaya yardımcı olmak için tasarlanan, iPhone veya Android cihazlara uyumlu RGB ışıklı bir soğutma fanı olan Razer Phone Cooler Chroma piyasaya sürdü.

Cooler Chroma fanın her iki versiyonu da razer.com‘da 59,99 dolara satışa çıktı. iPhone cihazlar ile çalışan versiyonu Apple’ın MagSafe aksesuar sistemiyle uyumlu manyetik bir zemine sahip. Android versiyon ise hemen hemen her cihaza uyacak evrensel bir kilit sistemi barındırıyor.

Ürün mobil odaklı bir tasarımına sahip olmasına rağmen, Cooler Chroma fanın yerleşik bir pili bulunmuyor. Yani kullanmak istediğinizde onu bir USB-C güç kaynağına takmanız gerekecek. Bu da trende, metroda, otobüste vs. hareket halinde oyun oynarken oyun deneyip kalitesini düşürebilir.

Cooler Chroma’nın gerçek soğutma özelliklerine gelince; Razer, 6400 RPM’ye kadar dönen yedi kanatlı bir fana, termoelektrik bir soğutucuya ve telefonunuzdaki fazla ısıyı sifonlamak için bir alüminyum ısı emiciye sahip olduğunu belirtiyor. Ayrıca 12 adet özelleştirilebilir RGB ışığı da bulunuyor.

Razer Cooler Chroma Fiyatı

Razer Phone Cooler Chroma, Razer’ın web sitesinde 59,99 dolara satılıyor.