Küresel teknoloji lideri Xiaomi, rüzgarıyla ünlü Akyaka Kite Beach’le iş birliği yaptı. Sezon boyunca devam edecek iş birliği kapsamında her yönüyle etkileyici Redmi Note 12 Serisi kite sörf severlerin aktivitelerine ortak olacak.

Her yönüyle etkileyici Redmi Note 12 Serisi ile Akyaka Kite Beach bir araya geliyor. Her yaz sörf severlerin gözde yeri olan Akyaka Kite Beach’te birbirinden keyifli etkinlikler küresel teknoloji lideri olan Xiaomi sponsorluğunda gerçekleşecek. Xiaomi ile Akyaka Kite Beach iş birliği 8 Temmuz tarihinde “Xiaomi Weekend” ile başlayacak ve yaz sezonu boyunca sürecek. Etkinlikler sevilen sosyal medya fenomenleri ve Xiaomi fanların katılımıyla renklenecek. Akyaka Kite Beach girişinde yer alan Xiaomi Lounge ve deneyim alanıyla ziyaretçiler deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken Redmi Note 12 serisi akıllı telefonları da deneyimleme fırsatı bulacak. 

Xiaomi ile eğlence dur durak bilmeden devam edecek. Keyif dolu etkinliklerin, lounge ve deneyim alanının yanı sıra Xiaomi Weekend’e ek olarak iş birliği kapsamında kite sörf yarışması organize edilecek. “Xiaomi Kite Cup” adıyla 5 Ağustos tarihinde profesyonel kite sörfçülerinin katılımıyla gerçekleşcek bu yarışmada ilk üçe giren yarışmacılar ödüllendirilecek. 

Keşfetmeyi, deneyimlemeyi ve aktif bir hayat tarzını benimseyen kullanıcılar için tasarlanan Redmi Note 12 serisi ile ekstrem bir su sporu olan kite sörf topluluğunu bir araya getirecek iş birliği, Redmi Note 12 serisi ve hedef kitlesi arasında güçlü bir bağ kurmayı hedefliyor.

Her yönüyle etkileyici Redmi Note 12 Serisi Kite Beach’te kullanıcılarının anılarına ortak oluyor

Fotoğrafçılık ve genel kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayan amiral gemisi telefonları ile Redmi Note 12 Serisi her yönüyle etkileyici maceralarında Akyaka Kite Beach’te de kullanıcılarının yanında olacak. Her anın kıymetli olduğu sahilde, gelişmiş kamera özellikleri ile Redmi Note 12 serisi hem gece hem de gündüz tüm ışık koşullarında gerçekleşecek etkinliklerde kusursuz bir yol arkadaşı oluyor. Birinci sınıf görsel, işitsel ve ses teknolojisi ile sahildeki kalabalık seslerin arasında kullanıcılara mükemmel bir performans sunuyor. 

Her anı kaydetmek isteyen kullanıcılar için de mükemmel bir tercih olan Redmi Note 12 serisi, kullanıcıların pili sorun etmeden her şeyi yapabilmeleri ve hiçbir anı kaçırmamaları, sosyal medya etkinlikleri, fotoğrafçılık, video çekimi ve daha fazlası için kolayca uzun süreli kullanım sağlayan pil ömrü ve segmentinde fark yaratan hızlı şarj özellikleriyle de sörfçülerin ve izleyenlerin anılarına ortak oluyor.