Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, Verimlilik Paketi (Productivity Suite) adıyla işyerlerinde üretkenliği artırmaya yönelik yeni nesil ürünlerini duyurdu.

Evde ve ofiste verimliliği ve üretkenliği arttırmak için ergonomik olarak tasarlanan Razer’ın yüksek performanslı ürünlerini barındırdığı Verimlilik Paketi’nin ürün detayları paylaşıldı. İş yeri ergonomisinin lider markası Humanscale ile iş birliği içinde tasarlanan paket içerisinde yeni Pro Click fare, Pro Type klavye ve Pro Glide fare matı bulunuyor.

Oyun çevre birimleri konusunda yılların verdiği uzmanlığı, iş yerlerindeki performansı ve verimliliği artırmak amacıyla, ergonomi ve üstün kalite ile birleştiren Razer, şimdi de bu tecrübeyi çalışma hayatına aktaracak. Üstün mühendislik ürünlerini barındıran Verimlilik Paketi, şık beyaz kaplama ve ince gri vurgularla, herhangi bir çalışma alanının görünümünü geliştirirken, günümüz çalışanların talep ettiği hızı, hassasiyeti ve dayanıklılığı sunacak.

Razer Pro Click

Çalışma hayatının sağlığını ve konforunu artıran ergonomik ürünler konusunda dünyanın önde gelen tasarımcısı ve üreticisi Humanscale ile ortaklaşa oluşturulan Razer Pro Click fare, kullanıcının bileğini 30 derecelik nötr bir açıyla konumlandırarak ilişkili sağlık sorunlarını azaltacak. Gelişmiş 5G Optik Sensörü ve 4 cihaza kadar birden fazla cihaza kablosuz bağlanabilen Pro Click, 400 saati aşan pil ömrü olacak.Ayrıca fare üzerinde 8 adet programlanabilir düğme ve bu düğmelerin 50 milyon tıklamaya kadar ömrü olacak.

razer_pro_type

Razer Pro Type

Verimlilik Paketi içerisinde bulunan diğer bir üründe Pro Tipi klavye. Razer, bu klavye ile hataları ve yorgunluğu minimumda tutarak rahat, hızlı ve duyarlı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Razer tescilli Turuncu Mekanik Anahtarlara sahip olacak olan klavye, 4 cihaza kablosuz ve Bluetooth bağlantısı ile bağlanabilecek. 80 milyona kadar tuş vuruş ömrü sunulan klavye de makro kaydı ile tamamen programlanabilir tuşlarla birlikte beyaz led arkadan aydınlatmasına da sahip olacak.

Razer Pro Glide

Razer Verimlilik Paketi’ni tamamlayan son üründe Pro Glide fare matı. Pro Click farenin özelliklerini mükemmel şekilde kullanılmasına olanak sağlayan Pro Glide fare matı, dayanıklı, mikro dokuma yüzeye sahip olacak. Konfor yastıklı yüzeyi olan matın ölçüleri 360x275x3 milimetre, rengi de Verimlilik Paketi’nin renk şemasına uygun gri-beyaz renklerinde olacak.