Monster Notebook güç ve performanstan vazgeçmeyenler için geliştirdiği yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlarının, en yeni teknolojilerle bir üst seviyeye taşınmış yeni modellerini kullanıcılarının beğenisine sundu.

Monster Notebook, teknoloji ve oyun tutkunlarının uzun süredir merakla beklediği yeni modellerini duyurdu. 11. nesil Intel Core Tiger Lake işlemcilerle ve sınıfının en iyisi grafik kartlarıyla donatılan Abra, Tulpar, Semruk ve Huma serisi yeni Monster Notebook’lar, kullanıcılara güçlü bir teknoloji deneyimi vaat ediyor.

Yeni Monster Notebook’lar yapay zekâ ile geliştirilmiş yazılımları ile rekabette sınır tanımayan oyuncuların ve grafik tasarımı, mimarlık, video içerik üreticiliği gibi yüksek performans gerektiren alanlarda çalışan profesyonellerin aradığı kusursuzluğu sunuyor. 

Olağanüstü yanıt hızı ve üretkenlik imkânı sağlamasıyla dikkat çeken yeni Abra, Tulpar ve Semruk serisi modeller NVIDIA’nın teknolojide çığır açan GeForce RTX 30 serisi ekran kartlarıyla; Huma serisi modeller ise Intel Iris Xe grafik kartının yepyeni özellikleriyle ezber bozuyor.

Intel Wi-Fi 6 AX201 kablosuz ağ kartı ve 6 Gig+ güçlü internet bağlantısı ile her zaman en güçlü seviyede kesintisiz ağ hızı sağlayan yeni Monster Notebook’lar, yaklaşık üç kat daha yüksek Wi-Fi hızı sağlıyor. 

Taşınabilirliği ve güçlü donanım konfigürasyonlarını bir arada sunan ürünleriyle masaüstü cihazları saf dışı bırakan Monster Notebook, oyun tutkunlarının ve teknoloji gurularının çok konuşacağı yeni modelleriyle 2021’in ikinci yarısına oldukça iddialı bir giriş yapmış oldu.