MSI, iş ve üretkenlik odaklı 11.Nesil Intel işlemciye ve Intel Evo platformu sertifikasına sahip ilk laptopları olan Summit serisi laptoplarını tanıttı.

Yüksek performansı ve yenilikçi laptoplarla gündem olan MSI, Başarmaya Kararlı başlıklı ilk sanal etkinliğinde iş hayatına hitap eden yüksek performanslı yeni bir ürün ailesini tanıttı. 11.Nesil Intel işlemcilerle güçlendirilmiş Summit serisi laptoplar kullanıcı üretkenliğini desteklerken COVID-19 nedeni ile tırmanışa geçen uzaktan çalışma durumuna mükemmel uyum sağlıyor.

MSI, yeni Summit serisi laptoplarda “Zirve” anlamına gelen “Summit” terimi kullanırken, liderlerin bir araya gelmesini, en üst seviyede kararlılık ve yeteneği sembolize ediyor. Görsel profili, minimalist ve modern tasarım felsefesini takip ediyor ve günümüz iş hayatının şıklığını yeni laptoplarında uygulamaya çalışıyor.

MSI, Summit serisi laptoplarla kurumsal ve bireysel profesyonel kullanıcıların temel sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Örneğin 11.nesil Intel işlemci ve Intel’in bugüne kadar ürettiği en güçlü dahili grafik yongası olan Intel iRIS Xe ile taşınabilirlik ve performansı arttırılmış iş laptop çözümü sunuyor. Her iki donanım da Summit serisinin aluminyum kasası ve askeri standartlardaki dayanıklılığı ile bir araya getiriyor. TPM 2.0 sayesinde kurumsal seviyede güvenlik sağlanarak hem bireysel hem de iş verilerinin güvenliği sağlamayı hedefliyor. Böylelikle hem sağlam hem güçlü hem de güvenilir bir laptop ortaya çıkmış oluyor.

Başarmaya Kararlı etkinliğinde MSI, Summit dışında yeni logolu ve renkleriyle güncellenen diğer laptop serilerini de tanıttı. Bu seriler Prestige, Modern, Prestige 14 Evo ve Summit E13 Flip. Yeni MSI logolu Prestige ve Modern serileri ince tasarımı ve yüksek performansı ile iş odaklı günlük kullanıma hitap ederken Prestige 14 Evo ise Intel’in 11.nesil işlemcisi ve Intel Evo platformuna sahip güçlü performansı, anında uyanma işlevi, hızlı tepkisi ve uzun batarya süresi ile gelişmiş seviyede verimlilik ve daha iyi bir taşınabilirlik sunuyor.

Etkinliğin sonunda gösterilen MSI Summit E13 Flip ise 360 derece katlanabilen ekranı ile tablet konforunda bir laptop olarak birçok kullanım şeklini destekliyor.