Yeni yıl tatili yaklaşıyor, yılbaşı alışverişi için listenizi yaptınız mı? MSI tatil havasına çoktan girdi ve yeni yıl ruhunu 2020’de muhteşem hediyelerle siz oyuncularla paylaşmak istiyor. Atlattığımız zor bir yılın ardından bu hepimize iyi gelecek!

MEG Serisi

Uç noktada oyun deneyimini yaşatabilmek için sınırları zorlamak üzere tasarlandı. MEG serisi, performans ve özelleştirmeyi tamamen kontrol altına almanızı sağlıyor. Hiçbir ödün vermek istemeyen oyun tutkunları için!

MEG Trident X 10th, en kompakt Gaming Desktop olarak karşımıza çıkıyor. Yalnızca 10 litre hacimli kasası, tam boyutlu kasalarda bulunan bileşenleri barındırabiliyor. Bunlara 10.nesil Intel® Core™ işlemci de dahil. Bugüne kadarki en havalı, en hafif masaüstü bilgisayarı!

MEG AEGIS TI5 10th

Bütçeniz biraz daha rahatsa ve uç noktada bir masaüstü bilgisayar arıyorsanız, MEG Aegis Ti5 10th alışveriş listenizde mutlaka bulunmalı. En yeni 10. Nesil Intel® Core™ i9 işlemcisi ile en zorlu ve yoğun oyun anlarında bile yüksek FPS hızlarını görebilirsiniz.

MEG Z490 Unify

En üst seviye 10. nesil Gen Intel® Core™ i9 işlemci ile birlikte, bu işlemciye kararlı güç iletebilecek kuvvetli bir voltaj regülatörü gerekli. MEG Z490 Unify, VRM üzerinde 16 güç fazı ve heatsink fanları sayesinde aktif soğutma sunar. Gerçek bir oyun makinesi konusunda ciddi iseniz, bu yılbaşında kaçırmak istemeyeceğiniz bir fırsat.

MPG Trident A 10th

Yalnızca 10 litre hacimle MPG Trident A 10th masanızın üzerinde minimum yer kaplarken oyun keyfinizi de maksimum seviyeye taşır; 10.Nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve muhteşem işlem gücü ile benzersiz bir oyun deneyimi yaşatır!

MPG Z490 Gaming Carbon WIFI

MSI MPG Z490 Gaming Carbon WiFi anakart, Intel’in 10.nesil Comet Lake işlemcilerini destekleyen yepyeni LGA 1200 soketini kullanıyor. Oyunculara için mükemmel uyum sağlayacak bu anakart i5 ve i7 Comet Lake işlemcilerle kullanılabilir!

MAG Codex 5 10th

Giriş seviyesi oyuncular için MAG Codex 5 10th üzerinde en iyi oyun deneyimini yaşatacak 10.nesil Intel® Core™ i7 işlemci bulunuyor. Optimize edilmiş hava soğutma sistemine sahip özel termal çözümü ile daha uzun ömürlü bir sistem performansına sahip. RGB efektleri ve güçlendirilmiş cam paneli ile kişisel oyun tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyan MAG Codex 5 10th tüm oyunlarda savaş alanını fethetmenizi sağlayacak!

MAG Z490 Tomahawk

Giriş seviyesi, fakat inanılmaz bir anakart şimdi 10.nesil Intel® işlemcilere destek veriyor! MAG Z490 Tomahawk, güvenilir yapısıyla tüm giriş seviyesi oyuncuları bir üst sınıfa taşıyacak. Tamamen dijital güç tasarımı ve Core Boost ile çok daha iyi bir performansa sahip. En önemli özelliklerin tamamen entegre edildiği yapısı ile her sistemde harika bir potansiyele sahip!

MAG Coreliquid 240R

Sağlam fakat esnek bir yapıya sahip MAG CORELIQUID 240R, birçok Intel anakart ile uyum sağlayan güvenli bir kurulum sistemi ile geliyor. Son derece verimli ısı giderim teknolojisi ile güvenli ve dayanıklı bir sıvı soğutucudan beklediğiniz her özelliğe sahip.

Optix MAG274QRF-QD

MSI Optix MAG274QRF-QD eSports oyuncu monitörü ile zaferinizin ihtişamını gözlerinizle görün. 165hz tazeleme oranı ve 1 ms GTG tepki süresi ile Optix MAG274QRF-QD, rakiplerinizi toza dönüştürmek için ihtiyacınız olan avantajı gözler önüne seriyor.

Optix MAG272CQR

Oyunlarınızı tam da tasarlandıkları şekilde oynamak ister misiniz? MSI Optix MAG272CQR kavisli oyuncu monitörü, özellikle bu amaç için üretildi. FreeSync teknolojisi sayesinde görüntüde yırtılma ve kırılma olmayan, sizi oyunun içine hapsedecek bir deneyim sunuyor.

MAG CH120

MSI MAG CH120 Oyuncu Koltuğu, boyanmış çelik iskeleti sayesinde paslanma endişesini ortadan kaldırıyor. Koltuk kısmında en iyi desteği verebilmek için yüksek yoğunluklu sünger kullanıldı. Arkanıza yaslanın ve oyun seanslarınızdan unutulmaz bir keyif alın.