AMD, Ryzen Threadripper 7000 Serisi işlemcileriyle yüksek performanslı masaüstü bilgisayar pazarına geri dönüyor ve AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 WX Serisi işlemcilerle iş istasyonları için yeni bir standart belirliyor.

AMD, en zorlu yaratıcı iş süreçlerini, GPU hesaplamalarını ve yapay zeka eğitimini hızlandırmaya yardımcı olmak için masaüstü bilgisayarlara olağanüstü performans ve verimlilik getiren yeni nesil iş istasyonu ürünleri AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 WX Serisi ve Ryzen Threadripper 7000 Serisi işlemcilerini duyurdu.

Yeni iş istasyonu ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

Ryzen Threadripper PRO 7000 WX Serisi, önceki neslin rakipsiz performansını ve üstün platform özelliklerini temel alıyor. Yeni iş istasyonu araçlarıyla AMD; üst düzey performansı, genişletilebilirliği, güvenilirliği ve güvenliği arayan sanatçılar, mimarlar, mühendisler ve daha fazlasını isteyen tüm profesyoneller için ideal araçlar sunuyor.

Ryzen Threadripper 7000 Serisi işlemciler, tüketici masaüstünde mümkün olan en fazla bilgi işlem gücünü sunarak yaratıcı ve profesyonel kullanıcılara hem daha fazla zaman kazandırır hem de onlar için en üst düzey performansı sağlar.

İşlemciler bu yıl DIY müşterilerine, SI ortaklarına ve Dell, Lenovo ve HP gibi OEM ortaklarına sunulacak. Detaylı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz.