Kuruluşunun 20. yılını kutlayan şirket yeni ürün modellerini 5 Ağustos 2021’de düzenleyeceği Xtreme Innovation etkinliğiyle tanıtmaya hazırlanıyor. Etkinliği canlı olarak takip eden kullanıcılar birbirinden güzel hediyeler kazanma şansını da yakalayacak.

Dünyanın önde gelen DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri, mobil aksesuarlar, oyun ekipmanları üreticilerinden biri olan ADATA Technology, en yeni ürün modellerini tanıtacağı Xtreme Innovation etkinliği için gün sayıyor. Şirket 5 Ağustos 2021 saat 18.00’da (TSİ) internet üzerinden canlı yayınlanacak etkinlikle aralarında SSD, RAM, hafıza kartı, PC bileşenleri ve hazır sistemlerin de yer alacağı en yeni ürünlerini tanıtacak. 

XPG Marka Elçisi – MERA’dan Sürpriz Hediyeler

XPG marka hikâyesinin kahramanı olan MERA, dirayeti, zorlu mücadelelerden kaçınmaması ve elde ettiği başarılarla tüm oyuncuları temsil eden bir karakter. XPG’nin marka hikâyesinin merkezinde yer alan MERA tüm dünyadaki XPG hayranları tarafından oldukça seviliyor. Bu sevgiyi karşılıksız bırakmak istemeyen güzel ve güçlü kahramanımız, sunumunu yapacağı etkinliği canlı olarak takip eden izleyiciler arasından şanslı kişilere pek çok harika hediyeden birini verecek.  

Harika ödüller kazanmak için canlı yayını takip et!

ADATA ve XPG’nin en yeni ürünlerini ilk elden görmek için 5 Ağustos günü düzenlenecek etkinliği YouTube üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Etkinlik sırasında video yayın altına yorum yapan şanslı kullanıcılar ise aralarında SSD, RAM ve XPG notebook’un da olduğu birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilecekler. ADATA’yla ilgili haberleri markanın @adata_global adresindeki Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

ADATA Technology 2021 “Xtreme Innovation” Çevrimiçi Lansmanı