Bu yılbaşında Canon Pixma G3430’un yeni mor ve pembe renkleri ile hem kendinizi böylesine özel tasarımlı bir yazıcıyla değerli hissettirebilir, hem de Canon Creative Park ile kendi yılbaşı süslemelerinizi yapıp sevdiklerinize aldığınız hediyeleri kişisel dokunuşlarınızı ekleyerek daha da özel hale getirebilirsiniz.

Aile ve arkadaş grupları arasında yapılan ufak hediye çekilişleri, keyifli sürprizler, süslenmiş ağaçlar, mağazalar, caddeler… Yılbaşı coşkusu tüm heyecanıyla her yanı sarmışken, etkinlikler, davetler, keyifli ev buluşmaları planlanırken, kimi hediyelerini çoktan aldı kimi seçim yapamadı, kimi son dakikaya bıraktı. Hangi grupta olursanız olun sevdiklerinizle bir arada olacağınız bir yılbaşı en büyük mutluluk.

Henüz bir hazırlığınız yoksa, kendi yılbaşı süslemelerinizi yapmak, sevdiklerinize özel kişisel davetiyeler hazırlamak yılbaşı ruhunu yakalamak için eğlenceli ve üstelik daha ekonomik bir aktivite olabilir. Siz yeter ki planlayın ve Canon’un rengarenk Creative Park dünyasına doğru yolculuğa çıkın.

Canon Creative Park’ta keşfedebileceğiniz 4000’den fazla şablonun içerisinde yılbaşı, sevgililer günü, doğum günleri gibi özel gün temalarındaki el işleri unutulmaz anılar oluşturmak isteyenlerin favorisi.  Siz de bu yılbaşında en güzel yılbaşı süslerini dilediğiniz gibi kendiniz hazırlayabilir, zahmetsizce hazırlayacağınız kişiye özel yılbaşı kartlarını sevdiklerinize gönderebilir ya da bu özel günün anısına, çektiğiniz fotoğrafları Canon Pixma G3430’un pembe ve mor olmak üzere iki yeni özel renginden oluşan yazıcısıyla hızlıca yüksek kaliteli baskı alarak misafirlerinize hediye edebilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan ağaç süsleri, senelerce saklanan ve kullandıkça hatırlanan hediyelerin de başında geliyor. Sevdiklerinizin fotoğrafları ile süsleyeceğiniz bir yılbaşı ağacı onlara bu yılbaşında vereceğiniz en güzel hediye neden olmasın? Tıpkı hediyeleriniz için yazacağınız kıymetli notların yer aldığı sıcak ve samimi hediye kartları gibi… Yıllar geçse de asla unutulmayacak böylesine anılar oluşturmak Canon Pixma G3430 ve Creative Park ile elinizde… 

Yılbaşında özel anılar oluştururken yeni yıla dair hayallerinizi ve dileklerinizi hep gözünüzün önünde tutmak için Pixma G3430’tanbaskısını alacağınız Creative Park şablonlarıyla 2024’te seyahat etmek istediğiniz ülkelerin 3 boyutlu ikonik maketleriyle de bir hayal tablosu hazırlayarak kendinize armağan edebilir, hayallerinizi somutlaştırmaya doğru ilk adımı gerçekleştirebilirsiniz.