Yerli üretici pazarında ürünleriyle iddiasını her geçen gün arttıran Hometech, tüketiciye daha etkin şekilde ulaşmak için Vodafone ile el sıkıştı. Bu işbirliğiyle Hometech ürünleri Vodafone’un yaygın satış kanallarından kullanıcılara ulaşacak.

Hometech ürünleri, artık Vodafone mağazalarında ve www.vodafone.com.tr’de satışa sunuluyor. Yerli marka Hometech 7 inç ve 10 inç tablet çeşitleriyle Vodafone satış kanallarında dünya markalarıyla rekabet edecek.

Hometech CEO’su Emir Aral, Türkiye’nin küresel çapta kendi markalarıyla rekabet edebilmesi için öncelikle ülkemizde yerli markaların desteklenmesinin önemli olduğunu vurguladı. Bu noktada ürünlerin doğru kanalla tüketiciye ulaşmasının da kritik olduğunu ifade eden Emir Aral, “Hometech olarak bu anlayışla Türkiye çapında yaygınlaşmış, uzman insan kaynağıyla fark yaratan Vodafone ile el sıkıştık. Bu anlaşmayla Vodafone’un satış kanalında bulunan seçkin markalar arasına girmenin markamızı yaygınlaştırmada ve küresel çalışmalarımızda avantaj sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

 “Türkiye’nin kalkınması için yerli üretici şirketler olarak bizlere önemli görevler düşüyor. Öncelikle yabancı markalarla dünya pazarında rekabet edebilecek durumda olmalı, tüketicimize dünya standartlarında, yüksek kalite ürünü, en uygun fiyata sunmalıyız. Hometech olarak, bu hedef doğrultusunda tüm gücümüzle teknolojiye yatırım yapıyoruz. Tamamen milli sermaye ile dünyaya açılan bir marka oluşturmak amacıyla çalışıyoruz.”

Hometech ürünleri hakkında detaylı bilgiye https://www.hometech.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.