TCL, dünyanın önde gelen TV teknolojileri şirketlerinden biri olarak, İngiltere’nin köklü kulüplerinden Arsenal ile iş birliği yaptı.

Global TV pazarının ikinci büyük oyuncusu olan TCL, Bilkom Güvencesiyle Türk kullanıcılarına en yenilikçi ürünlerini sunarak ünlü İngiliz futbol kulübü Arsenal ile iş birliği yapacağını duyurdu. Bu ortaklık, İngiltere, Orta Doğu ve Afrika’daki geniş taraftar kitlesine daha fazla etkileşim sağlamayı hedefliyor. Ayrıca, TCL kulübün bu bölgelerdeki resmi tüketici elektroniği ortağı olarak, spor alanındaki faaliyetlerini genişletme fırsatı bulacak.

Büyüklüğe İlham Verme” misyonuyla, TCL sporun dünya genelindeki insanlar üzerindeki etkisine inanıyor ve Arsenal taraftarlarını ortak futbol tutkuları etrafında birleştirmeyi hedefliyor. Taraftarlar, Arsenal lisanslı hediyelik ürünlerini kazanabilecekleri yarışmalara ve oyunlara katılma fırsatına sahip olacaklar. TCL, müşterilerini Emirates Stadyumu’nda canlı maç izlemeye ve kulübün güncel kadrosundaki oyuncular ve efsanelerle buluşmaya davet edecek.

TCL Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürü Sunny Yang, “Dünyanın en prestijli futbol kulüplerinden biri olan Arsenal Futbol Kulübü ile iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ortaklık, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünlerimizi Arsenal’in tutkulu ve sadık taraftar kitlesiyle buluşturmamızı sağlayacak. TCL’in değerleri Arsenal’in değerleriyle örtüşüyor. Bu ortaklık, dünya genelindeki taraftarların futbola olan sevgisine katkıda bulunmak için birlikte çalışacak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Arsenal CCO’su Juliet Slot, “TCL ile yaptığımız iş birliğinden büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklık, hem Arsenal hem de TCL için taraftarlarımızla etkileşim kurmak adına heyecan verici bir fırsat sunuyor. Bölgedeki taraftarlarımıza en iyi izleme deneyimini sunmak için TCL ile daha yakın çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

TCL, TV’lerin dünya genelindeki insanları ekrandaki aksiyonun içine çekerek onlara bağlanma ve ilham verme konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip olduğunu vurgulayarak vizyonuna bu içgörüyü entegre ediyor. TCL, 98 inç’e varan MiniLED ve QLED ekran teknolojisine sahip XL ekran yelpazesiyle, tüm dünyada en heyecanlı içerikler arasında yer alan canlı spor etkin etkinliklerinde tüketicilerin aksiyonun hiçbir anını kaçırmamalarını ve kendilerini saha kenarındaymış gibi hissetmelerini sağlıyor.