Hırsızlık vakalarında caydırıcı önlemler almak güvenliğiniz için oldukça önemli. Akıllı ev sistemlerinin dünyaca ünlü markası Netatmo, geliştirdiği yenilikçi sirenli dış mekan kamerası ile evinizi davetsiz misafirlerden koruyor.

2018 yılında Legrand bünyesine katılan Netatmo, kullanışlı, güvenilir ve erişilebilir bağlı ürünler ile evinizdeki güvenliği en yüksek seviyeye çıkartacak çözümler sunuyor. Güvenliğiniz, konforlu bir hayat için en önemli öncelik. Netatmo bağlı ev sistemlerinin en inovatif çözümlerinden biri olan sirenli dış mekan kamerası, eviniz dışında insan hareketi tespit ettiğinde akıllı telefonunuza bir bildirim gönderirken beraberinde sağır edici 105 desibel alarm çalabiliyor. Bununla birlikte kameranın dahili aydınlatması, karanlıkta yolunuzu kolaylıkla bulmanızı sağlıyor.

Tam izlemek istediğiniz alanları belirleyin

Netatmo sirenli dış mekan kamerası insanları, hayvanları, araçları ve zararsız hareketleri ayırt edebiliyor, Full HD görüntü kalitesi ile verileri SD karta kaydettiği için veri güvenliği sağlıyor.  Bununla birlikte “Alert Zone” özelliği ile uyarı tercihlerinizi ayarlayabiliyor ve tam olarak izlemek istediğiniz alanları tanımlayabiliyorsunuz.

Evinizle iletişim Halinde olun

Kızıl ötesi gece görüşü sayesinde gece çekimleri de dahil olmak üzere tüm görüntülere akıllı telefonunuzdan günün 24 saati erişebiliyorsunuz. Kolay kurulan kameralar sayesinde evinizi ya da iş yerinizi nerede olursanız olun herhangi bir aylık ya da yıllık ücret ödemeden Netatmo Security uygulaması ile cep telefonunuzdan ya da tabletinizden 7/24 izleyebiliyorsunuz.