Akıllı temizlik robotları alanında dünya lideri olan Roborock, yeni Garfield filmiyle iş birliği yaptığını duyurdu. Bu iş birliği, 31 Mayıs’ta Türkiye’de vizyona girecek olan animasyon serisinin yeni filmiyle birlikte geldi.

Roborock, dünya çapında tanınan bir akıllı robot süpürge markasıdır ve Columbia Pictures ve Alcon Entertainment tarafından yapılan Garfield filmiyle bir iş birliği gerçekleştirdi. Filmde, Roborock’un kullanıcılarına temiz bir ev sunma garantisi ve Garfield’ın tembel ve eğlenceli karakteri bir araya geliyor. Garfield, temiz evinin keyfini çıkarırken, temizlik yapmanın ne kadar eğlenceli olduğunu vurguluyor.

Roborock ile Hayatı Yaşa” sloganı, Roborock için bir yaşam tarzını temsil eder. Roborock ve Garfield filmi, ürün yerleştirme, televizyon reklamları, açık hava, dijital ve sosyal medya entegrasyonları içeren yaratıcı kampanyalarla dünya çapında izleyicileri bir araya getiriyor. Bu iş birliği, Garfield’ın hayranlarına ve dünyanın en sevilen kedilerinden biri olan Garfield’a, Roborock’un otomatik ev temizlik çözümlerinden nasıl faydalanabileceklerini göstermeyi hedefliyor.

Roborock ve Garfield iş birliği, temizlik ihtiyaçlarını kolaylaştırır. Garfield karakteri, filmde mutfaktan banyoya her türlü karışıklığı yaratma eğilimiyle tanınır ve birçok ev sahibi gibi o da yerleri temizlemeyi sevmez. Ancak, dikkatli Garfield hayranları, filmin ilerleyen kısımlarında Garfield ve sadık köpek arkadaşı Odie’nin Roborock robot süpürgesiyle gezerek eğlendiklerini ve Roborock’un bu karışıklığı hızla temizleyerek kahramanlık yaptığını görebilirler.

Roborock süpürge, eller serbest, hepsi bir arada süpürme ve paspaslama çözümleriyle her zaman halıları ve zeminleri lekesiz tutar ve sessizce çalışır. Roborock, bu film iş birliğiyle, izleyicileri Garfield gibi endişesiz ve rahat bir ruh halini benimsemeye davet ediyor.

Roborock’un Kurucusu ve CEO’su Richard Chang, “Roborock olarak, Garfield Filmi ile iş birliğimizin heyecanını yaşıyoruz. Garfield’a hayatında eksik olan ve onu sorumluluklarından özgürleştiren temizlik çözümünü sunduğumuz için mutluyuz” dedi. “Eğer bir kedi, köpek veya başka bir evcil hayvan sahibiyseniz, evcil hayvanlarımızın zaman zaman ortalığı dağıtabileceğini bilirsiniz. Ancak Roborock’un sorunsuz temizlik çözümleri sayesinde, evcil hayvan sahipleri temizlik konusunda daha az endişelenerek, tüylü dostlarıyla hayatın tadını çıkarabilirler.

Garfield filmi 31 Mayıs’ta Türkiye’de vizyona girecek. Roborock süpürgelerin tüm özelliklerini keşfetmek için Roborock’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.