Razer CEO’su Min-Liang Tan tarafından yönetilen firmanın amiral gemisi etkinliği; benzeri görülmemiş en son teknolojiden oluşan ürün yelpazesini, önemli güncellemeleri ve saygın iş birliklerini sizlere sunuyor.

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, devasa RazerCon 2023 ile küresel oyun ortamını bir kez daha şenlendirdi. Bu yıl, 21 Eylül’de dünyanın dört bir yanından oyuncular, CEO Min-Liang Tan’in sunduğu etkinliğe bağlanarak Razer’ın “Oyuncular İçin, Oyuncular Tarafından” ilkesini kanıtlar nitelikteki, oyunun kurallarını değiştiren altı yeni üründen ve heyecan verici ortaklıklar da dahil olmak üzere birçok duyurudan haberdar oldular.

Etkinliğe aynı zamanda; Razer’ın yeni ürünlerinin inceliklerini derinlemesine inceleyen, en iyi oyun savaş istasyonlarını sergileyen ve oyuncularla ilgili önemli fikirlerini paylaşan ünlü oyun konsorsiyumu OTK da ev sahipliği yaptı. 

Razer’ın sürdürülebilirlik taahhüdüne uygun olarak RazerCon 2023, karbon nötr akış geleneğini sürdürürken, veri iletimi ve ayarlanan cihazların kullanımından kaynaklanan emisyonları dengelemek için bir kez daha yenilenebilir enerji kaynaklarından güç aldı. Razer hayranları tüm etkinliği buradan izleyebilir.

RazerCon 2023’te küresel oyun topluluğu; aralarında çok beklenen Razer Huntsman V3 Pro serisi, tamamen yenilenmiş Razer Synapse, heyecan verici Razer Gamer Room serisi ve nefes alabilen örgü oyun koltuğu Razer Fujin serisinin de bulunduğu çok sayıda Razer ürünlerinin özel ön lansmanlarına şahit oldu.

Öte yandan etkinlik; oyun ve lüksün birleşimini kutlayarak sektörün devleri Gillette, Dolce&Gabbana ve Automobili Lamborghini ile sınırlı sayıda üretilen tasarım ortaklıklarınını da müjdesini verdi.