Yeni eğitim yılının başlamasına sayılı günler varken öğrencilerin ihtiyaç duyacağı araç-gereç ve malzemeleri sizler için listeledik.

2022-2023 eğitim yılının başlamasına bir aydan daha az süre kaldı. Hem veliler hem de öğrenciler tarafından çoktan okul için alışveriş listeleri oluşturulmaya başlandı. Bizde öğrencilerin 2022-2023 eğitim yılını eksiksiz geçirmelerini sağlamak amacıyla bir alışveriş listesi oluşturduk. İşte oluşturduğumuz okula dönüş için alışveriş listemiz:

  • Kırtasiye Malzemeleri:

Bu malzemelerin içerisinde bir öğrencinin ihtiyaç duyacağı kalem, defter, silgi, çeşitli matematik ekipmanları(cetvel, pergel vs.) atlaslar, boya kalemleri vb. ürünleri sayabiliriz. Bu malzemeleri eksiksiz tamamlamanız halinde eğitim yılı içerisinde ek bir giderle karşılaşmayacağınıza eminiz.

  • Okula Uygun Kıyafetler:

Öğrencinin ders sırasında, spor yaparken ya da laboratuvarda deney yaparken giyineceği kıyafetler haliyle farklılık gösterecektir. Bu kıyafetleri şimdiden alıp hazırda bekletmek öğrencinin ve velinin yararına olacağı gibi eğitim yılı içerisinde tekrar tekrar yeni kıyafet arayışına girmenin önüne geçilmiş olunacaktır.

  • Ders Kitapları

Her dersin öğrenme kitap ve araçları farklı olacaktır. Bu kitap ve araçları okul yönetiminden öğrenip erkenden hazırlamanız ileride yaşanabilecek stok sorunlarına karşı bir önlem niteliğinde olacaktır.

  • Dizüstü Bilgisayar

Yaklaşan okul sezonuna 1-0 önde başlamak isteyen öğrencilerin fiyatta uygun, performansı yüksek bir dizüstü bilgisayara ihtiyacı olacaktır. Performansı yüksek dizüstü bilgisayar denilince de tabi ki aklımıza Monster Notebook’lar geliyor. Bu yüzden Monster Notebook, yaklaşan okul sezonuna canavar gibi bir başlangıç yapmak isteyen öğrenci ve veliler için kaçırılmayacak fırsatlarla dolu bir indirim kampanyası başlattı. Her yaştan öğrenciler için tasarlanmış olan yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar arasında seçili Abra, Tulpar ve Huma modellerinde geçerli olan indirimler hem yaklaşan eğitim sezonunda öğrencilere hem de iş hayatında yazılım, grafik tasarımı, programlama gibi yüksek donanıma ihtiyaç duyan velilere 1.500 TL tutarında indirime varan avantajlı fiyat teklifleri sunuyor.

Dizüstü bilgisayarın yanında alınacak ekipmanları da unutmayan Monster, kulak üstü bluetooth kulaklıktan RGB mousepad’e, mekanik oyuncu klavyesinden gamepad’e kadar, Pusat serisi bilgisayar ekipmanlarının da yer aldığı onlarca aksesuarı da %15 indirimle satışa sunuyor.

Ayrıca bu indirimleri, velileri ödemelerde yormamak adına, Yapı Kredi kart kullanıcılarına özel, dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli vade farksız 12 aya varan taksit fırsatıyla sunuyor. Bu canavar okula dönüş kampanyası kapsamında indirime giren Monster Notebook’lar:

Performans canavarı Tulpar T7 V20.4

Intel Tiger Lake Core i7 işlemci teknolojisi ve NVIDIA GeForce RTX3060 ekran kartıyla oyun grafiklerindeki standartları alt üst eden Tulpar T7 V20.4, 1.500 TL indirim tutarıyla Okula Dönüş kampanyasının en çok ilgi gören dizüstü bilgisayarlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Yüksek performans gerektiren yazılım programlama, video içerik düzenleme ve grafik tasarım alanlarında çalışan profesyonellerin ve ileri seviye oyun deneyimi elde etmek isteyen oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Tulpar T7 V20.4; 500 GB sabit disk boyutu, 16 GB RAM kapasitesi, 17,3 inç ekranı ve 2,5 kg ağırlığıyla üstün performansı ve mobiliteyi bir arada sunuyor.

Efsanevi Abra A5 V17.2

Kampanya kapsamında dikkatleri çeken bir diğer performans canavarı ise Abra serisinin A5 V17.2 model dizüstü bilgisayarı. Eşsiz bir oyun deneyimi sunmak için geliştirilmiş Abra A5 V17.2, bünyesindeki NVIDIA RTX3050 TI ekran kartı, Intel Tiger Lake Core i5 işlemci, 500GB depolama alanı ve 8 GB RAM ile güçlü bir donanım konfigürasyonu vadediyor. 15,6 inç ekran boyutuna ve 2,2 kg ağırlığa sahip Abra A5 V17.2’in Okula Dönüş Kampanyasına özel indirim tutarı ise 1.000 TL.

Mekân bağımsız çalışan profesyonellerin vazgeçilmezi Huma H5 V3

Monster Notebook’un iş segmenti dizüstü bilgisayar serisi Huma ailesinin en sevilen ürünlerinden olan Huma H5 V3 ise 18 Eylül’e kadar devam edecek kampanya boyunca 500 TL indirimle satışa sunuluyor. 11. Nesil Intel i5 işlemcisi ve Intel Iris Xe Graphics ekran kartıyla ofiste veya okulda ihtiyaç duyulan tüm uygulamaları sorunsuz çalıştırma ayrıcalığı sunan Huma H5 V3; 15,6 inç ekran boyutu ve yalnızca 1,7 kg ağırlığıyla bilgisayarını yanından ayırmak istemeyen kullanıcılara mükemmel bir taşınabilirlik konforu sağlıyor. Kampanya kapsamında Huma H5 V3 serisi bilgisayarların yanında “Intel İçerik Paketi” hediye geliyor. Intel içerik paketinde PCmover Express, WinZip26, LastPass Families, McAfee AntiVirus Plus, Indie Gems 4- Pack, Star Trek Bridge Crew, Street Fighter V, Painter Essentials 7, Nero AI Photo Tagger with Nero MediaHome Standard 2021, Luminar 4, XSplit Premium Suite yer alıyor.

Ayrıca Monster Notebook’un geniş ekipman yelpazesi, oyuncu veya üretici fark etmeksizin her teknoloji kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayan ve çevresel koşullarını destekleyen bir Monster ekosistemi sunuyor. Pusat One Shot Pro Wireless Mouse, Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi, Pusat 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı ve Pusat XL RGB Mousepad gibi oyuncu ekipmanlarının yanı sıra üstün teknoloji deneyimini desteklemek üzere geliştirilmiş kamera ve mikrofon gibi birçok ürünü barındıran Pusat bilgisayar ekipmanlarının tamamında %15 indirim fırsatı teknoloji tutkunlarını bekliyor.

2022-2023 eğitim yılına özel olan okula dönüş kampanyası, Monster Notebook mağazalarından veya Monster Notebook web sitesinden yapılan alışverişlerde 18 Eylül tarihine kadar geçerli olacak.