Nintendo Switch Pro Controller Splatoon 3 Edition ve Nintendo Switch Taşıma Çantası (Splatoon 3 Edition) ve Ekran Koruyucu ile mürekkebi şık bir şekilde sergileyin.

26 Ağustos Cuma günü, Nintendo Switch – OLED Model Splatoon 3 Edition konsolu piyasaya sürülecek. Nintendo Switch – OLED Model Splatoon 3 Edition, Nintendo Switch için çıkacak olan Splatoon 3’ten (ayrı satılır) ilham alındı ve doğrudan Splatsville’den sıçrayan mürekkep ile süslendi. Arka tarafı beyaz olan bir mavi ve bir sarı Joy-Con controller ve beyaz, grafiti temalı bir Nintendo Switch dock içerir. Konsolun görünümünü incelemek için Nintendo Switch – OLED Model Splatoon 3 Edition‘a göz atın.

Nintendo Switch – OLED Model Splatoon 3 Edition canlı renklere sahip 7 inç OLED ekrana, geniş ve ayarlanabilir bir standa, çevrimiçi oyun için kablolu LAN bağlantı noktasına sahip yeni bir yuvaya, 64 GB dahili depolamaya ve elde ve masaüstünde oyun için gelişmiş sese sahip yerleşik hoparlörlere sahiptir. Tıpkı Nintendo Switch gibi, Nintendo Switch (OLED model), kullanıcıların çok oyunculu eğlence için TV’de oynamasına ve ayrılabilir Joy-Con kumandalarını paylaşmasına olanak tanır. Ve hem Nintendo Switch hem de Nintendo Switch gibi, Nintendo Switch (OLED model), her yerde oynayabileceğiniz çok yönlülüğün keyfini çıkarmak için hareket halindeyken taşınabilir.

Nintendo Switch OLED Model Splatoon 3 Edition ne zaman satışa çıkıyor?

Nintendo Switch – OLED Model Splatoon 3 Edition konsolu 26 Ağustos Cuma gününden itibaren satışa sunulacak. Ayrıca oyunun çıkışına denk gelen 9 Eylül Cuma gününden itibaren Nintendo Switch Pro Controller Splatoon 3 Edition ve Nintendo Switch taşıma çantası (Splatoon 3 Edition) ve Ekran Koruyucu da satışa sunulacak.