Logitech’in hanım oyuncular için geliştirdiği ponçik Aurora ürünlerinin Türkiye fiyatları yapılan etkinlik ile duyuruldu.

Logitech, bugün gerçekleştirdiği etkinlikle yeni Aurora koleksiyonunda dört ürünün ülkemize satışa sunduğunu duyurdu. Eğlenceyi, konforu ve estetiği bir araya getiren ürünler “Kendi Tarzınızda Oynayın” mottosu ile tanıtıldı. Tanıtımlan bütün ürünler, teknolojisi ve konforu ile tüm oyunculara hitap ediliyor olsa da Logitech mühendislerinin Aurora koleksiyonunu yüzlerce hanım oyuncunun geri bildirimleri doğrultusunda tasarlandığına vurgu yapıldı.

Logitech G735 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı

Beyaz Mist kaplama, eterik RGB aydınlatma ve kulak üstü çift ses karıştırma özelliklerine sahip G735, her oyuncu için çok yönlü bir seçenek sunuyor. G735, bir oyuncunun sesini modüle etmek için yeni Blue VO!CE mikrofon teknolojisi özelliklerine sahip olmasıyla birlikte tercih edilen ses ayarlarını G Hub’da ve doğrudan kulaklığa kaydetme özelliği de bulunuyor. Oyuncular, 56 saatten fazla pil ömrüyle (aydınlatma olmadan) uzun oyun seanslarının keyfini çıkarabiliyor.

Logitech G735 fiyatı

LOGITECH G Aurora G735 kablosuz oyuncu kulaklığı 6179 TL’ye satışa çıktı.

Logitech G715 ve Logitech G713 Mekanik Oyuncu Klavyeleri

G715 kablosuz oyuncu klavyesi ve G713 oyuncu klavyesi, yüksek tuş performansıyla düşük tuşlu titreşimler sunuyor. Kompakt, anahtarsız yerleşim ve ayarlanabilir yükseklik ile gün boyu 25 saat kesintisiz oyun deneyimi sunuyor. LIGHTSPEED kablosuz veya Bluetooth bağlantısıyla istenilen yerde kullanılabiliyor. Her iki klavye arasındaki tek fark birinin kablolu birinin kablosuz olması. 25 saat oyun deneyimi tabi ki kablosuz versiyonu için geçerli. Maalesef şimdilik ülkemizde İngilizce klavye dizilimi satılmaya başladı.

Logitech G715 fiyatı

LOGITECH G Aurora G715 kablosuz oyuncu klavyesi 5089 TL’ye satışa çıktı.

Logitech G713 fiyatı

LOGITECH G Aurora G713 kablolu oyuncu klavyesi 4419 TL’ye satışa çıktı.

Logitech G705 Kablosuz Oyuncu Mouse

Yalnızca 85 gram olan G705, oyun sınıfı sensörü, ultra duyarlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi veya Bluetooth bağlantısı sayesinde kolay erişilen bir DPI döngüsüyle oyuncular en iyi performanslarına ulaştırabiliyor.

Logitech G705 fiyatı

LOGITECH G Aurora G705 kablosuz oyuncu mouse 2499 TL’ye satışa çıktı.