JBL’in yeni JBL Wave Buds ve JBL Tune Flex modelleri, Vodafone FLEX ile faturaya ek kredi kartsız 12 ayda ödeme kolaylığıyla satın alınabiliyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en gelişmiş teknoloji ürünlerini Vodafone FLEX ayrıcalıklarıyla sunmaya devam ediyor. “Yeni nesil teknolojilerin yeni nesil operatörü” mottosuyla en yeni teknolojiye sahip ürünleri portföyüne katmayı sürdüren Vodafone, ses ekipmanları alanında JBL ile yeni bir işbirliğine imza attı. Buna göre, JBL’in çok çeşitli ürün portföyüne yeni katılan JBL Wave Buds ve JBL Tune Flex kulaklık modelleri, Vodafone FLEX ile faturaya ek kredi kartsız 12 ayda ödeme kolaylığıyla satın alınabiliyor. 

Ayrıcalıklı dinleme deneyimi

JBL Wave Buds, net ses ve vokal kalitesi sunarken zengin bas sağlayan Deep Bass Sound teknolojisi sayesinde dinleme deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor. 8 saat pil ömrü sunan ve kılıf içinde gelen ürünle tüm gün müzik dinlenebiliyor. JBL Tune Flex ise JBL saf bas sesi, akıllı ortam ile aktif gürültü önleme, aramalar için 4 mikrofon, 32 saate kadar pil ömrü gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.  Vodafone FLEX’te JBL Wave Buds beyaz ve siyah, JBL Tune Flex ise beyaz, siyah, mavi ve mor renklerde sunuluyor. 

10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürün

Vodafone FLEX, Vodafone müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri için çok geniş ve çeşitli ürün portföyü sunan bir son teknoloji dünyası. “Seç Seç Al” mottosuyla duyurulan Vodafone FLEX dünyası “ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al” ilkesine dayanıyor. Vodafone FLEX’te toplam 10’u aşkın kategoride 1.000’den fazla ürün yer alıyor. Müşteriler, zengin seçenekler arasından aradığı ürüne kolayca ulaşabildiği gibi, kendine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyor. 

Vodafone FLEX’in yeni JBL kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için https://www.vodafone.com.tr/faturaya-ek/aksesuarlar  adresi ziyaret edilebilir.