Huawei, yepyeni amiral gemisi HUAWEI FreeBuds 5 open-fit TWS kulaklıkları Türkiye’de ön satışa sunuldu.

HUAWEI FreeBuds 5, aerodinamik bir tasarıma sahip kulaklıklardır ve konforlu kullanım sunuyor. Damlacık şeklindeki tasarımı, kulakların dış hatlarına uygun şekilde çift C kıvrımlarının kullanılmasıyla elde edilmiştir. Bu tasarım, kulaklıkların kulaklarla daha geniş bir temas alanı sağlamasını ve gerginliği azaltarak nefes alabilen bir kullanım deneyimi sunmasını sağlıyor. Yay şeklindeki gövde, kulaklıklara dokunulduğunda basıncın eşit olarak dağıtılmasını sağlayarak kulaklıkla etkileşim zahmetsiz ve çevik hale getiriyor.

Uçtan uca yüksek çözünürlüklü Ses

HUAWEI FreeBuds 5, ultra mıknatıslı dinamik bir sürücüye sahip ve bas turbo teknolojisi kullanarak düşük tonları üretiyor. Çift devreli mıknatıslar sayesinde frekans tepkisi %50 daha yüksektir. Üçlü uyarlanabilir EQ, kulak kanalı şekli, kullanım durumu ve ses seviyesinden kaynaklanan farklılıkları ortadan kaldırır ve gerçek zamanlı olarak ses kalitesini optimize eder. Kulaklıklar, L2HC ve LDAC kodeklerini destekler ve hem HWA hem de Hi-Res Audio Wireless tarafından onaylanmıştır. Ses aktarım hızı 990 kbps’ye kadar çıkabilir ve 96 kHz/24 bit HD ses desteklenir. HUAWEI FreeBuds 5, estetik çekiciliği ve yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ile dikkat çekmektedir.

Open-Fit ANC ile Geliştirilmiş Konfor

HUAWEI FreeBuds 5, üç mikrofona sahiptir ve kulak şekline ve kullanım senaryosuna göre ayarlanabilen hibrid gürültü engelleme özelliğini destekler. Akıllı dinamik ANC ile kulaklık, ortam gürültüsünü tanımlayabilir ve gürültü önleme modunu gerçek zamanlı olarak ayarlayabilir.

Kulaklığın üç mikrofon düzeni, derin sinir ağı (DNN) algoritması ile birlikte çalışarak arama sırasında gürültüyü engelleyebilir. Böylece, metroda, yoğun bir kafede veya kalabalık bir sokakta yürürken bile sesiniz net bir şekilde duyulabilir.

FreeBuds 5, kişiselleştirilmiş bir açılır pencere, ses hizmeti widget’ları, bir ses bağlantı merkezi ve EMUI13 ve AI Life uygulamaları tarafından desteklenen sorunsuz ve akıllı etkileşimlerle birlikte gelir.

Gelişmiş Pil Ömrü ve Hızlı Şarj

Kulaklıkların tam şarjıyla, etkileyici 30 saatlik bir kullanım süresi sağlanır ve 5 dakikalık hızlı şarj, önceki nesile göre %200 daha hızlı bir şarj oranı sunar.

Cihazınızla Uyumlu

HUAWEI FreeBuds 5, herhangi bir iOS veya Android akıllı telefona bağlanabilir. Kolay eşleştirme mekanizması sayesinde, Huawei kulaklıklarının mükemmel ses kalitesini destekleyen Bluetooth özellikli herhangi bir cihazda kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir. Huawei’nin yenilikçi teknolojisi sayesinde, her zaman, her yerde ve herhangi bir cihazda en konforlu dinleme deneyimi sunulur.

FreeBuds 5 fiyatı

HUAWEI FreeBuds 5 seramik beyazı ve buz grisi renk seçenekleriyle 2999TL fiyatla ön siparişe açıldı. Ayrıca, vade farksız 3 taksit fırsatı ve 300 TL sepet indirimi gibi avantajlar da sunulmaktadır. Buna ek olarak, seçili akıllı telefon, akıllı saat, tablet ve dizüstü bilgisayar kategorilerindeki ürünlerle birlikte satın alımınızda ekstra 300 TL indirim kazanılıyor.