Anker, en yeni teknolojilerden ve trendlerden yararlanarak geliştirdiği, 2 x 2000 Pa yüksek emiş gücüne sahip, dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi Eufy RoboVac X8 Hybrid’i Türkiye’de satışa çıkardı.

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, yaşam alanlarında konforu artıracak teknolojiler geliştirdiği Eufy kategorisine bir yeni ürün daha ekliyor. Son dönemlerin popüler ürün gruplarından robot süpürge alanında da ezberleri bozmayı başaran Anker, son teknoloji ve trendlerden yararlanarak geliştirdiği dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi RoboVac X8 Hybrid’i Türkiye’de satışa çıkardı. Çift türbini sayesinde 2 x 2000 Pa emiş gücüne sahip RoboVac X8 Hybrid, ekstra büyük su deposu, lazer navigasyonu ve çok katlı haritalama özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Temizlikten aldığınız verimi 2 katına çıkarın

Dünyanın ilk çift türbinli robot süpürgesi olan RoboVac X8 Hybrid, derinlemesine temizlik yapabiliyor. Her bir türbiniyle 2000 Pa emiş gücü sunarak toplamda 4000 Pa ile hava akışını yüzde 80 oranında artırabilen süpürge, 2’si 1 arada vakum ve paspas özelliğiyle temizlik işini tek başına üstlenmeyi başarıyor. 140 dakika paspaslama ve 180 dakikaya kadar vakumlama yapabilen X8 Hybrid, 250 ml’lik ekstra büyük su deposuna sahip. Temizlik rotasını hızlı bir şekilde oluşturarak AI.Map™ 2.0 Teknolojisi ile çok katlı haritalama yapabiliyor. Aynı zamanda iPath™ Lazer Navigasyonu teknolojisine de sahip olan süpürge, düşük ışıkta bile her detayı algılayabiliyor. Boşaltma zamanında da, etrafa toz uçuşmasını engelleyen UltraPack Toz Sıkıştırma Teknolojisi ile tozları iyice sıkıştırıp boşaltma işlemini daha temiz tamamlayabiliyor.  

Robot süpürgeler alanında ezberleri bozan yeni ürün Eufy RoboVac X8 Hybrid’in Türkiye’de büyük ses getireceğine inandıklarını kaydeden Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, ürünle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Tüketiciler özellikle son dönemlerde hayatlarını kolaylaştıran inovatif teknolojilere yatırım yapmayı tercih ediyor. Biz de Anker olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün geliştirmeye gayret ediyor, her yeni ürünümüzde bir önceki ürünümüzün üzerine koyarak müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz. Son dönemlerin gözde ürünlerinden robot süpürgeler, ülkemizde çok sevildi. Ancak farklı özellikleri bir arada bulunduran, kaliteden ödün vermeyen ve bütçeyi de sarsmayan ürünler bulmak oldukça zor hale geldi. Bu içgörülerden ve en son trendlerden yararlanarak bu alanda yapılmayanı yaptık, dünyanın ilk çift türbinli süpürgesini piyasaya sunduk. RoboVac X8 Hybrid’in üstün teknolojisi ve yeni özellikleriyle kullanıcılarımız tarafından çok sevileceğini düşünüyorum.