ASUS ROG, dönemin popüler oyunu Diablo’nun evreninde düzenleyeceği yarışmayla oyun tutkunlarını hem yeni bir maceraya hem de kaçırılmaz bir indirim fırsatına davet ediyor.

Dünyanın en iyi oyun donanımı ile yazılımını yaratma amacıyla kurulan ASUS ROG oyun dünyasının en büyük yapımlarından biri olan Diablo evreninde düzenleyeceği yarışmayla cehennemin kapılarını açıyor. 08  Aralık tarihinde saat 20.00’de başlayacak yarışma kapsamında; oyun dünyasının sevilen YouTuber’ları Dost Kayaoğlu, Batuhan Bozkan ve PintiPanda, cehennemde geçecek savaşta karşı karşıya gelecek ve Mesut Çevik de bu mücadeleyi yorumlayacak.

Bu etkinlik ile oyunseverler yalnızca sevdikleri yayıncılarla yeni bir maceraya atılmayacak aynı zamanda kaçırılmaz bir kampanyaya dahil olma şansı da yakalayacak. 4 YouTuber yarışma öncesi paylaşacakları anket linkiyle oyundan kimin galip geleceğine dair bir oylama yapacak. Paylaşılan ankette yarışmayı kazananı doğru tahmin edenler, Vatan Bilgisayar’dan seçili ürünlerde yüzde 10’a kadar indirim çeki kazanacak.