Sıklıkla ofis dışında çalışanların ve de öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Acer Swift 3 (SF314-511), her yerde olağanüstü bir deneyim sunmak için Intel Evo platformunda tasarlandı. Intel Core i7-1165G7 işlemci ile gelen Swift 3, mükemmel performans ve göz alıcı görüntüleri şık metal bir kasanın içinde sunuyor.

15,90 mm inceliğinde ve 1,2 kg ağırlığında olan cihaz, son derece şık görünen tamamen metal zarif kasasıyla bir çantanın içinde rahatlıkla taşınabiliyor. Sade ve etkili menteşe tasarımı ise dizüstü bilgisayarın serin kalmasını sağlıyor. Ultra dar çerçeveli ekranıyla yüzde 85,73 ekran gövdesine sahip cihaz kullanıcılara çok daha geniş bir çalışma alanı sunuyor. Swift 3’ün 14 inç FHD IPS yansımasız ekranı, tutarlı bir şekilde zengin, parlak ve titremeyen görüntüler sağlıyor. Intel Iris Xe ekran kartı sayesinde üstün bir görsel deneyim sunan Swift 3, 16 GB LPDDR4X RAM ve 512 GB PCIe Gen4 SSD depolama özellikleri ile dikkat çekiyor. Uzun ömürlü bir pile sahip cihaz, tam şarj olduktan sonra 16 saate kadar kullanım olanağı sunuyor. Sadece 30 dakika şarj ederek ise kullanıcılar, Swift 3’ü 4 saate kadar kullanabiliyor. Swift 3 ayrıca, kapalı durumdayken USB Type-A çıkışı sayesinde diğer cihazları da şarj edebiliyor.

Güven ve konfor bir arada 

Parmak izi okuyucuyla Windows Hello özelliğinden yararlanarak güvenli ve kolay giriş yapma imkanı veren Swift 3, üzerindeki tam işlevli USB Type-C bağlantı noktası sayesinde Thunderbolt™ 4 veya USB 3.2 Gen 2 üzerinden olağanüstü hızlı veri aktarımı yapabiliyor. Dizüstü bilgisayarda ayrıca 2 adet USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktası da mevcut. Çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax) bağlantısı, Wi-Fi 5’e (802.11ac) göre üç kata kadar daha fazla çıkış ve yüzde 75’e kadar daha düşük gecikme sağlıyor.

Yüksek soğutma performansıyla en iyi deneyim 

Swift 3’ün özel termal tasarımı, cihazın ısınmadan ve sessiz bir şekilde çalışması için birçok farklı soğutma modu sunuyor. Daha geniş havalandırma delikli fan tasarımıyla cihaz, verimli bir şekilde daha fazla hava alabiliyor ve hava akışında yüzde 10’a kadar iyileştirme sağlıyor. Kullanıcılar, “Fn+F” kısa yolunu kullanarak fanların sessiz, normal veya performans seçeneklerinde çalışmasını sağlayabiliyor. Swift 3’ün hava girişli klavye tasarımı soğutma performansını yükselttiği gibi hava girişi olmayan klavyeye kıyasla yüzde 10’a varan oranda daha fazla ısıyı dışarı atabiliyor. 

Aydınlatmalı klavyesi sayesinde kullanıcılara düşük ışıklı ortamlarda da yazı yazma olanağı veren Acer Swift 3, DTS Audio, Acer TrueHarmony™ ve yapay zeka destekli gürültü önleme özelliği sayesinde yalnızca akıllı bir deneyim sunmakla kalmıyor; aynı zamanda mükemmel bir ses deneyimi de vadediyor.

Acer_Swift_3_03

Acer Swift 3 Fiyatı

Acer Swift 3 (SF314-511), 16.543 TL’lik fiyatıyla satışta.