Yaklaşık 20 yıl önceki çıkışından bu yana World of Warcraft’ın en iddialı yaratıcı projesi The War Within, World of Warcraft: Dragonflight’a da erişimiyle bugün ön satın alıma açıldı 3-4 Kasım tarihlerinde Anaheim Convention Center’da gerçekleşen BlizzCon 2023’te canlı olarak duyuruldu.

Blizzard Entertainment, büyük beğeni toplayan devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun World of Warcraft® için yakında gelecek üç genişletmeyi içeren The Worldsoul Saga™’yı bugün BlizzCon 2023’te duyurdu. Oyuncular, 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan World of Warcraft: The War Within genişletmesinde maceralarına yüzeyin derinliklerinde başlayacaklar. World of Warcraft: Midnight ve World of Warcraft: The Last Titan, oyuncuları Azeroth’u kurtarmak için evlerine çağıran üç bölümlük bir destanı tamamlayacak. 

The War Within, kadim bir uygarlığın gezegen yüzeyinin derinliklerinde iktidara yükselmesiyle başlayacak; Alliance ve Horde kahramanlarından bazıları Işık imgeleri; diğerleri ise alternatif, daha karanlık kader imgeleri görerek imge yağmuruna tutulacak.

World of Warcraft: The War Within Özellikleri 

Oyuncular The Worldsoul Saga’nın ilk bölümüne başlayıp yeni seviye sınırı olan 80. Seviyeye doğru yolculuk yaparken yeni bölgelerle, zindanlarla, baskınlarla ve daha fazlasıyla karşılaşacaklar:

 • Yeni kıta Khaz Algar’ı keşfet: Kalimdor’un batı kıyılarında hem Horde hem de Alliance için yeni bir merkez olan Dorn Adası yatıyor. Çınlayan Derinlikler’in lavla çalışan ocağında, yemyeşil Hallowfall’da ve Nerubian toplumunun tepe noktası olan Azj-Kahet’te yüzeyin altında nelerin yattığını keşfetmeye başla.
 • Yeni Oynanabilir Müttefik Irk – the Earthen: Oyuncular, Khaz Algar’ı evleri olarak benimsemiş, kendilerine özgü medeniyetleri ve kültürleri olan Titan soylu bu ırkla tanışıp kilidini açabilecekler. 
 • Warcraft fantezini Kahraman Yetenekleri ile genişlet: Yeni bir tür sınıf uzmanlığı özelleştirmesi olan Kahraman Yetenekleri; Dark Ranger, Farseer ve daha fazlası dâhil olmak üzere Warcraft evrenindeki en iyi bilinen arketipler temel alınarak modellendi. 
 • Çöküntüler: 1-5 oyuncuyu destekleyecek şekilde kullanıcı sayısına göre zorluğu esnekçe ölçeklenebilen ve anlamlı ilerlemeler sunan, dünyaya kusursuzca entegre edilen yeni ve küçük maceralar.
 • Warband’ler: Birden fazla karakteri olan oyuncular için yaşam kalitesi özelliği olan Warband’ler depoların, itibarların, transmogların, ve daha fazlasının tüm oyuncu karakterleri arasında paylaşılabilmesini sağlayacak. 

World of Warcraft: The War Within fiyatı

World of Warcraft: The War Within bugün Battle.net mağazasında dijital ön satın alıma açıldı:

 • The War Within: Base Edition – 1299,99 TL
  1. World of Warcraft: The War Within Ön Satın Alımı
  2. World of Warcraft: Dragonflight için erişim
  3. Geliştirilmiş 70. Seviye karakter yükseltme, oyuncuların yakında çıkacak olan Guardians of the Dream Dragonflight içerik güncellemesine hiç vakit kaybetmeden geçmelerine olanak tanıyor.
  4. 500 Trader’s Tender
 • The War Within: Heroic Edition – 1819,99 TL
  1. Tüm Base Edition özellikleri
  2. Algarian Stormrider bineği ve özel dinamik uçuş yarış parkurlarına erişim
  3. Yükseltilebilir Stormrider’s Attire transmog seti
  4. Toplam 750 olmak üzere ek 250 Trader’s Tender
 • The War Within: Epic Edition – 2339,99 TL
  1. Tüm Vase ve Heroic Edition özellikleri
  2. World of Warcraft: The War Within için Beta erişimi
  3. Genişletme paketinin minimum üç gün öncesinde erken erişim
  4. Squally the Storm Hatchling pet’i
  5. Sandbox Storm Grifonu oyuncağı
  6. Toplam 1.000 olmak üzere ek 250 Trader’s Tender
  7. 30 günlük abonelik süresi