Ubisoft’un çevrim içi sunumu Ubisoft Forward, çıkışı yaklaşan Mario + Rabbids Sparks of Hope ve Skull and Bones ile ilgili yepyeni gelişmelerin yanı sıra serinin geleceğine ışık tutacak özel bir Assassin’s Creed sunumuyla 10 Eylül Cumartesi TSİ 22:00’da geri dönüyor.

Diğer gelişmeleri içeren ön gösterim 21:35’te başlayacak ve Brawlhalla, For Honor, The Crew 2, Anno 1800 ve başka oyunlardan en yeni sezonlar, karakterler ve içeriklerle ilgili haberleri konu alacak.

Dünyanın dört bir yanından katılan izleyicileri, programı istedikleri formatta, resmî web sitemiz Ubisoft.com/Forward üzerinden veya Ubisoft’un YouTube ve Twitch kanalları gibi çeşitli canlı yayın platformlarından izlemeye davet ediyoruz.

Ubisoft Forward’ı ortak tutkuları sayesinde toplanan tüm oyuncular için bir kutlama hâline dönüştürme amacına uygun olarak yayın; İngiliz İşaret Dili, Amerikan İşaret Dili, Alman İşaret Dili ve Uluslararası İşaret Dili, İngilizce ve Almanca açıklamalı alt yazı da dâhil olmak üzere birçok dilde sunulacak.

Twitch’te izlemeyi tercih edenler, Ubisoft’un resmî Twitch kanalından veya herhangi bir resmî ortak yayıncıdan izleyerek birçok oyun için Twitch drop ödülünü elde etmeye hak kazanacak.

İşte oyunların ve ödüllerin tam listesi: 

  • 15 dakika izlerseniz Skull and Bones‘ta “Skull Logo Amblemi”ni kazanırsınız
  • 30 dakika izlerseniz Rainbow Six Siege‘de “Patlayıcı Ayrıntı Uğurluğu”nu kazanırsınız
  • 45 dakika izlerseniz Roller Champions‘ta “RC22 Orijinal Kozmetiği”ni kazanırsınız
  • 60 dakika izlerseniz Assassin’s Creed Valhalla‘da “Sphinx Dövme Seti”ni kazanırsınız