Bugünden itibaren oyuncular, Ubisoft’un Game Swing stüdyosu tarafından geliştirilen en yeni parti oyunu OddBallers’ın neşeli ve renkli evreninin keyfini çıkarabilirler.

OddBallers; Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store ve Luna üzerinden 20 € fiyatla edinilebilir. Oyun, geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’te de oynanabilir.

OddBallers, oyuncuların mini oyunları kazanmak için komik bir şekilde adaletsiz taktikler ve kaçık silahlar kullanabileceği, yakan toptan ilham alan bombastik çok oyunculu bir parti oyunudur. Rustik çiftliklerden sahil kasabalarına hatta cennet gibi adalara kadar her ortamda 30’dan fazla farklı arena ve benzersiz mini oyunlar bulunuyor. Oyuncular, ellerine geçen her şeyi kullanarak eşyaları doğrudan arkadaşlarının suratlarına fırlatabilecekler.

Oyuncular bir maç puanı almak için önceden belirlenmiş bir sayıda puan kazanmak zorunda olacaklar. Sonraki turlarda bir mini oyunu kazanarak maç puanını dönüştüren ilk oyuncu maçı kazanır. Bir oturum, oyuncuların belirlediği zafer koşullarına bağlı olarak on ila yirmi dakika arasında sürebilir.

Yüzlerce komik kıyafet, saç kesimi ve daha fazlasıyla karakterler baştan aşağı özelleştirilebilir. Kişiselleştirme ögeleri, oyuncunun ilerlemesiyle ücretsiz olarak açılabilir.

Oyuncular ister çevrim içi ister yerel olarak becerilerini ve arkadaşlıklarını test edebilecekler. Yerel olarak en fazla 6 oyuncu (PS4’te en fazla 4 oyuncu), çevrim içi olarak da en fazla 6 oyuncu rekabet edebilir. Ayrıca dünyanın herhangi bir yerinden oturumunuza katılmak isteyen bazı OddBallers oyuncularına kapıyı açık bırakmak için partiyi çevrim içi olarak ayarlayabilirsiniz. Çapraz platform oynama özelliği, oyuncuların tüm platformlardaki oyuncularla rekabet etmesini sağlar.