Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore.com, oyunseverlere büyük yaz indirimleri sunuyor.

27 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanyada, Spider Man, God of War, Gotham Knights, Uncharted ve The Last of Us gibi popüler oyunlar %90’a varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Avantajlı Fiyatlarla Popüler PC Oyunları Playstore.com’da

Playstore.com, popüler PC oyunlarını taksitli ve mobil ödeme imkânlarıyla oyunseverlere ulaştırıyor. Yaza özel indirim kampanyası kapsamında, dünyaca ünlü yayıncıların oyunları uygun fiyatlarla sunuluyor. Bu kampanyada Peter Parker ile maceralara atılacağınız Spider Man, İskandinav topraklarında yolculuğa çıkacağınız God of War, Gotham City’de aksiyon dolu anlar yaşayacağınız Gotham Knights, hazine avcılarıyla tarihi gizemleri keşfedeceğiniz Uncharted ve virüs sonrası hayatta kalma mücadelesini konu alan The Last of Us gibi oyunlar yer alıyor.

Geniş Ödeme Seçenekleri ile Rahat Alışveriş

Playstore.com kullanıcıları, tüm satın alımlarında kredi kartı, mobil ödeme ve Türk Telekom evde internet faturalarına ek 12 aya varan taksit imkânı gibi geniş ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Bu fırsatlar, oyunseverlere avantajlı fiyatlarla oyun sahibi olma imkânı sunuyor.

Kampanya Tarihleri

Bu büyük indirim kampanyası, 27 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak ve favori oyunlarınızı indirimli fiyatlarla satın almak için Playstore.com’u ziyaret edin!