Korunak’a girmeye can atanlar hâlâ Digital Deluxe Edition ve Ultimate Edition için ön sipariş verip hemen Erken Erişim ile oynamaya başlayabilir!

26 Mayıs’ta, 1 Haziran’da başlayacak oyuncular için bir Aşırı Zor mod etkinliği duyurmuştuk. Aşırı Zor modda 100. seviyeye ulaşan ve #Diablo4Hardcore etiketiyle kanıt paylaşan ilk 1000 oyuncunun kullanıcı adı bir Lilith heykelinin üzerine yazılarak ölümsüzleştirilecek. Detaylar şurada: https://twitter.com/Diablo/status/1662205024326516737

Diablo IV Çıkış Etkinliği

31 Mayıs’ta Los Angeles şehir merkezindeki Vibiana’da Diablo IV çıkışını kutlamak için harika bir etkinlik düzenledik. Diablo Genel Müdürü Rod FergussonBugün; harika ekibimizin ortaya çıkardıkları, Halsey’nin seslendirdiği yeni Diablo IV şarkımız ve oyuncuların Diablo IV’ün tam sürümüne girişi gibi kutlanacak çok şeyimiz var. Bu, yıllarca süren sıkı çalışmanın sonucu. Oyuncular oyuna girip bizimle beraber Korunak’ın bir parçası olacakları için çok heyecanlıyız,” ifadelerini kullandı. Secret Cinema ile birlikte yapılan etkinlikte Halsey’nin, SUGA’nın da dâhil olduğu yeni müzik videosunun ilk 20 saniyesine kısa bir bakış, Zedd’den özel bir performans, birtakım “şeytani” etkinlikler ve Kutsal Anne Lilith’in konuklara bahşettiği teatral anlar yer aldı. Blizzard Entertainment Başkanı Mike Ybarra şunları söyledi: “Diablo IV ekibinin muazzam eserinin erken erişimin başlamasından önceki son akşamda Los Angeles’ta bu şekilde kutlanmasına tanık olmak harika bir duygu. Oyunculardan aldığımız heyecanlı mesajlar ve geri bildirimler bizleri epey canlandırdı. Herkesin bize katılıp yıllar boyu Diablo IV’ün gelişiminin bir parçası olması için sabırsızlanıyoruz.

Halsey ve (BTS’ten) SUGA’nın Seslendirdiği “Lilith (Diablo IV Anthem)“: Multi-platin sertifikalı sanatçılar olan Halsey ve başarılı rapçi (BTS’ten) SUGA’nın eseri “Lilith (Diablo IV Anthem)” adlı resmi müzik videosunun 5 Haziran’daki çıkışını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. 

Çıkışa Özel Canlı Çekim Fragmanı: 25 Mayıs’ta Oscar ödüllü yönetmen Chloé Zhao’nun yönettiği ve Kiku Ohe’nin yardımcı yönetmenliğini yaptığı bir canlı çekim fragman çıkardık. Oyunun karakterlerinde duygu ve insaniyeti iç içe geçiren, sürükleyici bir hikâyeye sahip bu tanıtım filmi izleyicileri Korunak’a tekrar hükmetmeye kararlı Kutsal Anne Lilith’in getirdiği bir yıkım yolculuğuna çıkarıyor.

Blizzard Gear Store: Ayrıca, Sanctuary’nin sunduğu yeni Steel Series çevre birimleri, Class T’ler, Lilith içecek takımları ve Limited Edition Collector’s Edition gibi tüm yeni ürünleri incelemek için Resmi Blizzard Gear Store‘a uğrayın.