Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King, PUBG Mobile iş birliği ile oyun keyfini ikiye katlıyor. Burger King oyun severlere özel sunduğu PUBG Mobile King Menüsünü, ünlü gamer Barbar’ın rol aldığı reklam filmi ile tüm dijital platformlarda duyurdu.

Türkiye genelindeki 700’den fazla restoranı ile burger tutkunlarına hizmet veren Burger King® lezzetli ve avantajlı kampanyalarına şimdi de oyun tutkunlarını heyecanlandıran yepyeni bir kampanya ekledi. Enfes menülerinin yanında sunduğu, evde geçirilen vakti eğlenceli bir deneyime dönüştürecek yeni kampanya oyun severlerin yüzünü güldürecek. Ünlü gamer Barbar’ın da rol aldığı eğlenceli reklam filmi tüm dijital platformlarda yayınlandı. 

PUBG Mobile, Burger King Lezzetlerini Yakalama Fırsatı Sunuyor!

PUBG Mobile ile oyun severler 2-31 Ağustos tarihleri arasında lezzete doyacaklar. PUBG Mobile oyunu içerisinde düzenlenen etkinlikte challenge’ları tamamlayan oyuncular Burger King logolu özel paraşütü kazanacaklar. Ayrıca Tıkla Gelsin, Sana Gelsin veya Gel Al üzerinden, PUBG Mobile King Menü siparişi verdiklerinde 3 gün boyunca kullanabilecekleri PUBG Mobile King Menü paraşütünün de sahibi olacaklar. 

Tıkla Gelsin kullananlar PUBG Mobile King Menü’ye sadece 55 TL’den ulaşabilecekler. Çift etli Double Whopper Jr. Menü ve 4’lü soğan halkasından oluşan PUBG Mobile King Menü’yü oyun içinde kullanabileceği Burger King tasarımlı paraşüt hediyesi tamamlıyor.