Bu tatil sezonunda, herkesin oynayabileceği eğlenceli, yeni çok oyunculu parti oyunu Big Brain Academy: Brain vs. Brain 3 Aralık’ta Nintendo Switch’e çıkıyor.

Big Brain Academy: Brain vs. Brain, sizi harekete geçirecek, beyin gücünüzü ve reflekslerinizi test etmenizi sağlayacak bir dizi eğlenceli, aile dostu aktivite dolu bir oyun. Dr. Lobe (oyundaki seçkin sunucunuz ve rehberiniz) ile her zaman elinizin altında bol miktarda ipucu ve her oyuncunun kendi zorluk seviyesini belirleme yeteneği ile her yaştan ve beceri seviyesinden insan, yeteneklerini test edecek zorluklarda birbirlerine karşı oynayabiliyor.

Eğlenceli çok oyunculu modlara ek olarak, Big Brain Academy: Brain vs. Brain ayrıca Solo modunda tek oyunculu seçenekler içeriyor; bu, Big Brain Brawn puanınızı geliştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olmak için günlük egzersizler için mükemmel bir çözüm. Bu aktiviteler, güne başlamanın veya geceleri dinlenmenin keyifli bir yolu. Ve Nintendo Switch’in taşınabilir gücüyle her zaman ve her yerde kendinize meydan okuyabilirsiniz!

Big Brain Academy: Brain vs. Brain’deki temel oyun, bir dizi farklı zeka oyunu faaliyetinden oluşuyor. Oyunda beş kategori bulunuyor.Bunlar Tanımla, Ezberle, Analiz Et, Hesapla ve Görselleştir. Bu kategoriler ile beyninizi farklı şekillerde zorlayacak çok çeşitli eğlenceli aktiviteler yer alıyor. Bu etkinlikler tek başına oynanabildiği gibi, yerel olarak en fazla üç oyuncuyla veya hatta diğer oyuncuların internetten indirilen verilerini kullanarak dünyanın her yerinden beyinlere karşı oynanabiliyor.

Big Brain Academy: Brain vs. Brain Oyun Modları

  • Party Mode: En fazla dört oyuncu, aktiviteleri hızla tamamlayarak en yüksek puanları kazanmak için “brain vs. brain” oynayabilir. Zorluğu en kolaydan (Sprout Sınıfı) en zoruna (Süper Elit Sınıfı) ayarladığınızda, aktiviteler değişecek – en zor ayar oldukça zorlayıcı! Ve her oyuncu oyun alanını dengelemek için kendi zorluk seviyesini belirleyebilir, böylece çocuklar geri kalmaktan korkmadan ebeveynleri ile rekabet edebilir!
  • Practice mode: Yoğun bir çok oyunculu beyin savaşında yenilseniz de, bu sinaptik hikayenizin sonu değil! Alıştırma modunda, oyuncular en sevdikleri aktiviteleri tekrarlayarak yüksek puanlar ve madalyalar kazanabilirler. Bu, becerilerinizi geliştirmenin harika bir yolu, bu nedenle bir dahaki sefere arkadaşlarınız veya ailenizle çok oyunculu bir maçta rekabet ettiğinizde, en güçlü beyinle ortaya çıkma şansınız daha yüksek olabilir!
  • Test mode: Bu modda oyuncular bir dizi beş aktivitede test edilir. Sonunda, Dr. Lobe size Big Brain Brawn puanınızı sunar. Yüksek puanı hedefleyin ve bir sonraki brain vs. brain savaşında şansınızı artırabilirsiniz! Düzenli testler size avatarınız için kostümlerin kilidini açmaya yarayacak oyun içi paralar kazandıracak. Sevimli bir kedi yavrusu gibi giyindiğinizde beyninizi test etmek her zaman daha eğlenceli olacak!
  • Ghost Clash mode: Ailenizin oyun verilerine – veya Ghost’larına – meydan okuyabilir veya Ghost Clash modunda arkadaşlarınızın Ghost’ları veya dünyanın her yerinden rastgele oyuncularla savaşmak için çevrimiçi bağlanabilirsiniz. Becerilerinizi tüm dünyadaki insanlara göstermek için sıralamanızı geliştirin!

Big Brain Academy: Brain vs. Brain Fiyatı

Big Brain Academy: Brain vs. Brain Nintendo Switch online mağazından 29.99 dolara satılıyor. Şimdiden ön sipariş verebilirsiniz.