Evcil hayvanınızın kaybolma korkunuz SmartTag ile sona eriyor. Evcil hayvanınızın tasmasına takılan yeni Galaxy SmartTag cihazı sayesinde artık onu bulmak çok kolay olacak.

Bluetooth Düşük Enerji (BLE) ve Geniş Paylaşım Ağı (UWB) teknolojisine sahip Galaxy SmartTag sayesinde artık sevimli dostlarınızın ve eşyalarınızın konumlarını daha doğru bir şekilde tespit edebilirsiniz. Galaxy SmartTag, kullandığınız artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisini kullanarak kayıp tüylü arkadaşlarınızın yerini görmek için akıllı telefonunuzun kamerasını da kullanabiliyor.

Galaxy SmartTag cihazını, evcil hayvanınızı rahatsız etmeyecek şekilde tasmasına takmanız durumunda, tüylü dostunuz kaybolduğunda Galaxy cihazınızdaki SmartThings Find hizmetiyle konumu kolayca ve doğru bir şekilde tespit edebiliyorsunuz. Galaxy S21+ ya da Galaxy S21 Ultra gibi UWB destekli akıllı telefonunuzda bulunan AR Finder, kullanıcı dostu arayüzüyle size rehberlik ederek Galaxy SmartTag takılı evcil hayvanınızın sizden ne kadar uzakta olduğunu gösteriyor ve sizi onun olduğu tarafa doğru yönlendiriyor. Üstelik Galaxy SmartTag’e yaklaştığınızda sesli uyarı da alabiliyorsunuz.

Çok uzakta olsa da harita üzerinden tespit edin!

Galaxy SmartTag’de kullanılan BLE teknolojisi ve Galaxy cihaz ağının gücü sayesinde Galaxy SmartTag, SmartThings Find’ın güçlü konumlandırma kapasitesini daha da artırıyor, sizden çok uzakta olsa dahi evcil hayvanınızı harita üzerinde tespit edebilmenizi sağlıyor. SmartThings uygulaması üzerinden SmartThings Find hizmetini kullananlar, akıllı telefonları yada tabletleri ile kaybolan minik dostlarını bulabiliyor. SmartThings Find hizmetine cihazınızın kaybolduğunu bildirdiğinizde, yakında bulunan herhangi bir etkinleştirilmiş Galaxy cihazı SmartThings sunucusuna konumu bildiriyor ve siz de bunun üzerine bildirim alıyorsunuz. SmartThings Find hizmetinde tüm veriler şifrelenip korunduğundan Galaxy SmartTag’in konumu sadece sizinle paylaşılıyor.