Hayatımızın en değerli anılarını saklama isteğimiz sabit kalsa da, saklama biçimimiz değişiyor. Bu özel anılar, bazıları için bir müzik parçası, bazıları için bir fotoğraf veya video karesi olabilir. Artık bu anıları saklamak için güzel bir sebebiniz var: estetik ve dinamizmin buluştuğu yeni OMIX X4 ile her an daha zevkli, her anı daha canlı hale getiriyor.

Gün boyunca birçok farklı aktiviteye katılıyoruz. Hayatın akışında ilerlerken farklı roller üstleniyoruz ve her anımıza tanıklık eden tek şey genellikle akıllı telefonumuz oluyor. Bu sorumluluğu taşıyabilecek bir çözüm aradığınızda, tüm yollar sizi OMIX X4’e götürüyor.

Her segmente premium çözümler sunan geniş ürün yelpazesiyle OMIX, anılarına tekrar tekrar bakmaktan keyif alan kişilerin beğenisini, güçlü kamera ve ses sistemine sahip yeni X4 ile kazanıyor. 50 MP + 2MP’lik arka kamera ve 13MP’lik ön kamera ile bir fotoğraftan çok daha fazlasını sunuyor.

Sadece çekim anında değil, saklarken de 1612x720px çözünürlüklü HD+ ekranıyla çekilen her kare, sizi o ana geri götüren canlı bir deneyim sunuyor. OMIX X4, yüksek ekran kalitesi, 90 Hz yenileme hızı ve ses sistemiyle sınırlı kalmıyor, en sevdiğiniz dizi veya filmleri farklı bir bakış açısıyla izlemenizi sağlıyor.

OMIX X4; 6 GB RAM + 128 GB hafıza, 5000 mAH batarya ve 18W hızlı şarj ile adeta her detayı düşünerek kendini her anınıza eşlik etmeye adıyor. Güvenliğinizi de göz ardı etmeyen X4, parmak izi okuyucusunun yanı sıra yüz tanıma özelliğiyle tüm anılarınızı koruma altına alıyor.