Apple’ın 14 Eylül’deki California Streaming etkinliğinden günler önce analist Ming-Chi Kuo, yeni bir yatırımcı raporunda iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’in her birinin 1 TB depolama yapılandırmasına sahip olan versiyonlarının bahsedildiğini söyledi.

Kuo ayrıca Apple’ın Salı günkü etkinliğinde AirPods 3’ü ortaya çıkarmasını beklediğini ancak Apple’ın muhtemelen AirPods 2’yi kullanılabilir durumda tutacağını da ekledi. Daha önce bildirildiği gibi iPhone 13’ün tedarik zinciri kıtlığından etkilenebileceğine dikkat çekiyor ancak iPhone 13 gönderileri üzerinde sınırlı bir etki olacağını umuyor.

Önceki sızıntılar ve söylentiler; geçen yılki modellerle aynı boyutlarda dört model içerecek bir iPhone 13 serisine işaret etmişti. Yeni telefonların, video portre modu ve astrofotografi modu ile geliştirilmiş bir ultra geniş lens ve video kaydı için daha iyi bir optik zoom içeren gelişmiş kameralara sahip olması bekleniyor.


Apple Watch 7 ile ilgili diğer söylentiler, daha hızlı bir işlemci, daha büyük ekran ve yeni saat yüzleri dahil olmak üzere yeni bir donanım tasarımı öngörüyor. Ve son olarak iPad Mini’nin de büyük bir yeniden tasarım alması bekleniyor.

Apple Sonbahar Etkinliği Ne Zaman?

Apple’ın sonbahar etkinliği 14 Eylül’de 13:00 ET’de başlayacak ve Apple Park’tan sanal olarak gerçekleştirilecek. Detaylı bilgi ve etkinliği izlemek için Apple Etkinlik sayfasını ziyarek edebilirsiniz.