Thrustmaster’ın Xbox Series X|S ve PC için yeni ESWAP X LED CRYSTAL COLOR PACKS modül paketleri çıktı!

PS4 ve PC için satışa sunuldukları günden beridir ESWAP PRO CONTROLLER kullanıcıları arasında oldukça popüler olan bu paketler şimdi oyun pedinin resmi lisanslı Xbox modeli ESWAP X PRO CONTROLLER için de mevcut. İki farklı versiyonda (mavi ve turuncu) sunulan bu göz alıcı 7 modülden oluşan paketler, oynamada büyük olma arayışında olan kullanıcıların tercih ettiği silahlardır. Yeni nesil NXG mini kolları da barındıran ESWAP X LED CRYSTAL COLOR PACKS, Thrustmaster’ın oyunculara giderek daha yüksek düzeylerde performans, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlama taahhüdünün bir diğer örneği.

Kullanıcıların Oyunlarda Parlamalarına Yardımcı Olacak İki Modül Paketi

Yeni nesil NXG analog mini kollarını kullanarak Thrustmaster, ESWAP PRO CONTROLLER ile PlayStation oyuncularının sevgisini kazanmış olan saydam, arkadan aydınlatmalı modüllerini Xbox kullanıcılarına sunmanın heyecanını yaşıyor.

Üç farklı arkadan aydınlatma seviyesi mevcut: %0, %50 ve %100. Bu sayede oyuncular arkadan aydınlatmalı modüllerini gündüz tam parlaklıkta kullanabilirken gözlerini rahatlatmak için gece kullanımında arkadan aydınlatmayı daha düşük bir seviyeye ayarlayabiliyorlar. Ayarlanabilir arkadan aydınlatma özelliği üç modülde bulunuyor: iki mini kol ve D-ped.

ESWAP X PRO CONTROLLER ekosistemindeki önceki paketlerde olduğu gibi ikinci bir mini kol başlık seti ürünle birlikte veriliyor ve böylece kullanıcılar tercih ettikleri şekli (içbükey veya dışbükey) seçebiliyorlar. Kavrama modülleri üst düzey oyuncular göz önüne alınarak tasarlandı ve en uzun oyun oturumları boyunca bile ideal konfor sunuyor.

Yeni Nesil Analog Mini Kol: S5 NXG

Daha önce PS4 ve PC için sunulan ESWAP X LED CRYSTAL COLOR PACKS, yeni nesil (NXG) analog mini kollar, ESWAP X S5 NXG MINI-STICK MODULE da içeriyor. Oyuncular, Thrustmaster’ın oyun pedi serilerindeki (ESWAP PRO CONTROLLER, GP XID, DUAL ANALOG…) önceki mini kollara kıyasla, yerleşik mini kol düğmeleri için iki kat kullanım ömrü (+%100), daha iyi fiziksel direnç (+%33) ve iyileştirilmiş yeniden merkezleme hassasiyetin (+%66) tadını çıkaracaklar.

ESWAP X LED CRYSTAL COLOR PACKS Özellikleri

  • ESWAP X PRO CONTROLLER için ilk saydam, arkadan aydınlatmalı modül paketi (ayarlanabilir arkadan aydınlatma özellikli).
  • Yeni daha dayanıklı ve daha hassas yeni nesil (NXG) mini kollar
  • T-MOD teknolojisi ve Hot-Swap özelliği oyunun herhangi bir anında modülleri değiştirmenize olanak tanır
  • Uzun kullanım ömrü sağlayan üstün tepkisel, sağlam tact butonları sayesinde minimum tepki süreleri için oldukça hassas modüller ve eylem düğmeleri
  • Oyun pedinin önemli tüm ayarlarını (oyun ön ayarları, yeniden eşleştirme, hassasiyet, titreşimler) yapmanızı sağlayan, Xbox® ve PC oyuncuları için ücretsiz yazılım

ESWAP X LED BLUE CRYSTAL PACK ve ESWAP X LED ORANGE CRYSTAL PACK Fiyatı

ESWAP X LED BLUE CRYSTAL PACK ve ESWAP X LED ORANGE CRYSTAL PACK 29 Haziran 2021‘den itibaren her biri £44,99 / $49,99 / €49,99 satış fiyatı ile satışa sunulacak.