Kingston’un oyun bölümü Kingston FURY, konsol ve PC oyuncuları için ikinci nesil PCIe 4.0 NVMe M.2 sürücülerine Kingston FURY Renegade SSD with Heatsink seçeneğinin eklendiğini duyurdu.

Soğutuculu Kingston FURY Renegade SSD, yeni Gen 4×4 kontrolcüsüyle yüksek kapasitelerde üstün performans sunarken sıcaklığını kontrol altında tutuyor.

Kingston FURY Renegade SSD’ler, PCIe 4.0’ın sunduğu kullanılabilir bant genişliğini en üst düzeye çıkararak olağanüstü bir oyun deneyimi için inanılmaz performans ve kararlılık sağlamak üzere 7.300/7.000 MB/sn’ye kadar okuma/yazma ve 1.000.000 IOPS’a varan hızlara ulaşıyor. Sürücüler oyun ve uygulama yükleme sürelerini azaltmak, kolayca medya akışı sağlamak ve yakalamak, sistemin yanıt verme hızında genel bir artış sağlamak için optimize edildi. 4 TB’ye varan yüksek kapasite seçenekleri sayesinde kullanıcılar, en sevdikleri oyun ve medyalardan oluşan kapsamlı bir kitaplığı depolayabiliyor ve en yeni oyunlar için yer bulabiliyor. 

Kingston FURY Renegade SSD, etkileyici hızlara ve devasa kapasitelere sahip olarak kullanıcılara iki seçenek sunuyor:

  • Düşük profilli, grafen alüminyum ısı yayıcılı Kingston FURY Renegade SSD, yoğun kullanım sırasında sürücünüzü serin tutuyor. Böylece oyun bilgisayarları ve dizüstü bilgisayarlarındaki en dar alanlara bile üstün performans getiriyor.
  • Kingston FURY Renegade SSD with Heatsink, ek termal dağılım katmanıyla estetikte son noktayı simgeliyor. Böylece oyunun en ateşli anlarında bile PS5 konsolunuz serin kalıyor.

Kingston SSD Birim Müdürü Keith Schimmenti, şunları söylüyor: “Kingston FURY Renegade SSD’nin tasarımı, en yeni CPU’ları ve GPU’ları sınırsız depolamayla buluşturmak ve kullanıcılara yüksek performanslı depolama sağlamak için PCIe Gen4 teknolojisinin sınırlarını zorluyor. İsteğe bağlı soğutuculu modelinin piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar, hız ve termal kararlılıkla geleceğin oyun platformlarının giderek artan yüksek standartlarını karşılayabilecekler.

Kingston FURY Renegade SSD ailesi 500 GB, 1 TB, 2 TB ve 4 TB kapasitelerde tercih edilebiliyor.