ASUS, Zenbook serisine yepyeni bir üye ekledi: Zenbook S 13 OLED. Sadece 1 cm’lik süper ince profili ve 1 kg’lık süper hafif kasasıyla, ultra taşınabilir teknolojinin en somut örneği olan bu bilgisayar, hiçbir koşulda ödün vermeyen performansı, güçlü bağlantısı ve uzun pil ömrüyle hareket halindeyken rakipsiz performans sunuyor.

Zenbook S 13 OLED, gücünü 32 GB LPDDR5 RAM ve 1 TB PCIe® 4.0 x4 SSD ile 13. Nesil Intel Core i7 işlemcilerinden alıyor. Cihaz, hareket halindeyken kesintisiz bağlantılar için eksiksiz bir G/Ç bağlantı noktası seti ve uzun ömürlü 63 Wh pil de içeriyor. Ayrıca, Dolby Vision, Pantone® ve VESA DisplayHDR™ True Black 500 sertifikalarına sahip muhteşem bir 16:10 2.8K (2880 x 1800) ASUS Lumina OLED ekranı bulunuyor.

Bu cihaz, çevre dostu malzemelerin kullanılmasıyla da ön plana çıkıyor. Geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanılması, karbon ayak izinin azaltılması ve FSC® Mix sertifikalı ambalajlar gibi özellikleri sayesinde Zenbook S 13 OLED, enerji tasarrufu, ürün ömrü ve çevresel hassasiyet kategorilerinin bulunduğu puanlama sistemi olan EPEAT® Gold sertifikası almaya hak kazanıyor.

MIL-STD-810H ABD askeri sınıf dayanıklılık standardı kullanılarak 26 ayrı testle sıkı bir şekilde test edilen Zenbook S 13 OLED, dünyanın en sıkı şekilde test edilen en dayanıklı dizüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor.

Son olarak, Intel Evo™ sertifikalı Zenbook S 13 OLED, %20 artırılmış 20 watt’a kadar termal tasarım gücü (TDP) ve 13. Nesil Intel Core i7 işlemciye kadar performansıyla taşınabilirliğin en güçlü örneğini sunuyor. 32 GB’a kadar LPDDR5 RAM, ultra hızlı 1 TB PCIe 4.0 x4 SSD ve WiFi Master Premium ile geliştirilmiş WiFi 6E sayesinde hızlı ve kesintisiz bağlantılar sağlıyor.

Genel olarak, ASUS Zenbook S 13 OLED, taşınabilirlik, performans, dayanıklılık ve çevre dostu özelliklerle dolu harika bir bilgisayar!